Home » Archive for Gusht 6th, 2017

Ka ardhur koha që çështja e Kosovës Lindore të dal në tavolinën e bisedimeve Kosovë – Serbi

Ka një kohë të gjatë që idetë për shkëmbime territorresh në mes të Kosovës dhe Serbisë vijnë në opinione dhe nga ana e faktorit politik relevant serb të cilat ide u hodhën në public si ide për ndërrimin e territorreve në mes të Kosovës dhe Serbisë. Është moment i volitshëm që njëherë e mire të zgjidhet problem në mes të shqiptarëve dhe serbëve në ballkan, e ku nyje... 
© 2018 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch