Home » Archive for Gusht 8th, 2017

Reali fiton Superkupën e Evropës

Skuadra e Zinedine Zidanet fitoi 2 me 1 në ndeshjen e zhvilluar në Shkup të Maqedonisë. Real Madridi ka mposhtur Manchester Unitedin në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Evropës. Skuadra e Zinedine Zidanet fitoi 2 me 1 në ndeshjen e zhvilluar në Shkup të Maqedonisë. Casemiro dhe Isco shënuan golat për kampionin e Ligës së Kampionëve, ndërsa Romelu Lukaku shënoi golin e vetëm...