Home » Archive for Janar 10th, 2018

Si t’a lexojmë heshtjen eTiranës kur kleri dhe diplomacia serbe edhe nga Shqipëria propagandojnë se Kosova është Serbi

Nga Skënder S.KAPITI Kam shkruar dy shkrime kohë më parë me titull: Tiranë mjaft më me politikë antiKosovë. Mirëpo deklarimi i priftit malazez në Kishën ortodokse të Vrrakës në Shkodër me rastin e krishtlindjeve ortodokse si dhe pas tij  dhe në sinkron me të edhe të ambasadorit serb në Shqipëri se Kosova është Serbi dhe mosreagimi i askujt në Shqipëri , as i pozitës , as... 
© 2019 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch