Home » Archive for 1 Shkurt, 2018

RECENSION RRETH LIBRIT ”PËSHPËRITJE E JETËS NË MËRGIM” ROMAN, E AUTORIT XHAVIT ÇITAKU

RRETH LIBRIT ”PËSHPËRITJE E JETËS NË MËRGIM” ROMAN, E AUTORIT XHAVIT ÇITAKU Nga Mone Juniku[1] Recension [1]Recensuese e librit”PËSHPËRITJE E JETËS NË MËRGIM” dhe Anëtare e kryesisë së Shoqatës së Shkrimtarëve dhe Artistëve Shqiptarë ”Papa Klementi XI Albani”, Suedi dhe recensente e librit në fjalë AUTORI KA PËRSHKRUAR ME KUJDES MALLIN, DASHURINË NDAJ ATËDHEUT PLAGËT... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch