Home » Archive for Gusht 7th, 2018

THAÇI PROPOZON REFERENDUM PËR LUGINËN E PRESHEVËS

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka reaguar edhe një herë lidhur me korrigjimin e kufirit dhe idenë për bashkimin e Luginës së Preshevës me Kosovën. Në një postim në facebook Thaçi ka thënë se për këtë është duke punuar që të bëhet realitet.    Read More »
© 2018 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch