Home » Archive for 17 Shtator, 2018

LDK: Nuk kemi kufi, të cilët i ka pranuar edhe Kosova dhe Serbia

Lidhja Demokratike e Kosovës ka kërkuar që dialogu me Serbinë të udhëhiqet nga institucionet që sipas kësaj partie kanë kredibilitet dhe jo nga ‘dikush që nuk ka asnjë deputet pas vete’, ndërkohë që ka shprehur gatishmërinë për të mbështetur transformimin e FSK-së në ushtri të rregullt. Kryesia e LDK-së së bashku me degët e saja dhe grupin parlamentar të kësaj partie... 
© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch