Home » Archive for Tetor 13th, 2018

LR-PDSH sot nga ora 10 deri në ora 18 grumbulloi nënshkrimet e nevojshme për KNSH

Shtabi zgjedhorë i LR-PDSH-së ka informuar se sot ka filluar dhe përfunduar me grumbullimin nënshkrimeve për mbështetjen e listës zgjedhore të LR-PDSH për zgjedhjet në Këshillin Nacional të Shqiptarëve që do të bëhen më datë 4 nëntorë 2018. Grumbullimi i nënshkrimeve u realizua në zyrat e partisë. Të nderuar aktivistë, simpatizantë dhe përkrahës të LR-PDSH-së Ju falemnderojmë... 

Media gjermane: Bukuria sekrete e kontinentit europian është Shqipëria

Ne bëhemi më të guximshëm! Këtë vit udhëtimi tonë zhvendoset drejt Shqipërisë. Po, vendi i shqipëtarëve. Me gjithë egërsinë, pasurinë e saj kulturore, bregdetin e mahnitshëm, alpet e thepisura dhe qytetet me arkitekturë greke, osmane dhe veneciane. Shqipëria është aventura e fundit e Europës. Bukuria sekrete e kontinentit europian, shkruan në fillim media e njohur bavareze nordbayern.de. Gjermanët... 
© 2019 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch