Home » Archive for 26 Janar, 2019

“Drenica” Durrës – 20 vjetori i Qëndrës së mobilizimit të luftëtarëve për Çlirimin e Kosovës

Nga AV.Ilir MALINDI & Xhevahir CIRONGU                                                                                                       Në... 

NDËRRON JETË ARIAN DACI, MBYLLET QENDRA E SKIJIMIT NË BREZOVICË

Drejtori i Agjencisë së Mjedisit, Ilir Morina ka njoftuar se pas humbjes së jetës së zëvendësministrit të Diasporës, Arian Daci, është marrë vendim që të mbyllet qendra e skijimit në Brezovicë për dy ditë, në mënyrë që të vazhdohen hetimet, por edhe për shkaqe sigurie. Trupi i të ndjerit Daci, para pak minutash është nisur për në Prishtinë, ku do të dërgohet... 

Shaip Kamberi: Telegram ngushëllimi familjes Daci

E dashura familja e Arian Dacit.I nderuari kryetar i Akademisë së Kosovës, Nexhat Daci. Qytetarët e Bujanocit dhe unë personalisht, me pikëllim dhe dhembje të thellë morëm lajmin për aksidentin që i mori jeten djalit tuaj, Arianit. E dashura familje Daci, i nderuari Akademik Nexhat Daci, familjes tuaj, të afërmve dhe miqve, në emrin tim dhe në emër te qytetarëve te... 
© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch