Home » Archive for 22 Mars, 2019

“S`JEMI MARRË VESH TA NDAJMË KOSOVËN, DO T’I NXJERRI QAKORRIN E KULLËN”

Kryeministri i Kosovës dhe kryetar i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se me vendosjen e taksës, kanë krijuar ambient shumë më të sigurt për prodhimet vendore. Në një takim me qytetarët dhe strukturat e partisë në Rahovec, Haradinaj foli edhe për dialogun Kosovë-Serbi, ku tha se Evropa duhet të jap diçka, që t’i ndreq të dy palët. Haradinaj përmendi edhe kufirin me... 

Është fyerje për intelektin njerëzor që të kërkohet drejtësi te krimi, te korrupsioni dhe te injoranca e Drejtësisë

Nga Skënder Sadri KAPITI Po të pyesësh të gjithë ata të cilët kanë pasur dhe që kanë kërkuar drejtësi te gjykatat shqiptare habitesh se cfarë faktesh e akuzash dëgjohen prej tyre për përvojat e hidhura , kriminale, korruptive dhe antiligjore që  u  janë bërë nga vendimmarrjet gjyqësore kriminale  në Shqipëri. Dhe kjo vertetohet me faktin se përse... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch