Home » Archive for 28 Mars, 2019

Ambasadori Rus: Korigjimi i kufinjve është një ide e cila promovohet nga zyrtarë amerikanë

Korrigjimi i kufijve mes Kosovës dhe Serbisë është një prej temave më të nxehta të rajonit, por edhe më gjerë, pasi për të po komentohet në disa shtete europiane. i pyetur për qëndrimin e diplomacisë ruse në lidhje me këtë, Aleksandër Karpushin tha se rusët nuk kanë folur ndonjëherë për këtë temë. “Nuk e kam shumë të qartë se përse ju më kërkoni mua, përfaqësuesit... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress