Home » Archive for 25 Prill, 2019

Samiti i Berlinit: Thaçi e Haradinaj vazhdojnë të kenë qëndrime të kundërta karshi dialogut me Serbinë

Mungesa e prezantimit të një qëndrimi unik nga presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj në samitin e Berlinit, mund t’i bëjë dëm Kosovës, vlerësojnë njohësit e zhvillimeve politike dhe monitoruesit e procesit të dialogut. Sipas tyre, duhet të ketë një qëndrim zyrtar karshi taksës dhe fazës së re të dialogut. Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush... 
© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch