Home » Archive for 3 Maj, 2019

VEPRA 3 ME TË DHËNA PUBLICISTIKE E SHKRIME TË BOTUAR NGA VET AUTORI HYSEN IBRAHIMI

Nga Prof. Fetah Bahtiri, 3 prill 2019, Recensuesi Sot doli nga shtypi libri i tirulluar ”VEPRA 3” e autorit z. Hysen Ibrahimi, botues Shoqata e Shkrimtarëve dhe Artistëve Shqiptarë ”Papa Klementi XI Albani”, Suedi. Libri ”VEPRA 3”, është një libër me të dhëna publicistike, në të cilin  janë paraqitur disa nga... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress