Home » Archive for 12 Maj, 2019

A KA NEVOJË SHQIPËRIA PËR KAQ SHUMË DËSHMORË TË POLICISË?!

Ramiz LUSHAJ 1.                 265 Dëshmorë të Policisë së Shtetit i ka Shqipëria jonë. Ma i fundit është Artan Cuku i Lurës, i shpallun më 9 të prillit 2019. Ndoshta janë dhe ma shumë. Unë kaq di. Veçse për diçka jam i sigurtë: kur u përurue memoriali mjaft domethanes “Muri i Kujtesës” para... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress