Home » Archive for 16 Qershor, 2019

Opozita dhe Presidenti po mbrojnë demokracinë në Shqipëri

Nga Skënder Sadri KAPITI               Europë,  jini në  anën e demokracisë në Shqipëri! Sot, aktualisht demokracia në Shqipëri është në një kërcënim serioz. Demokracia shqiptare është mbërthyer nga kriza e thellë. Parlamenti nuk është legjitim, kjo për faktin se opozita ka faktuar trafikimin e... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch