Home » Archive for 31 Korrik, 2019

Kuvendi i LDK-së mbahet të shtunën nga ora 10:00

Kuvendi i LDK-së, ku do të zgjidhen kryetari, nënkryetarët, sekretari dhe anëtarët e Kryesisë së partisë , do të mbahet të shtunën nga ora 10:00. Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, duke njoftuar se Kuvendi do të fillojë në ora 10:00, ai ka bërë të ditur se regjistrimi i delegatëve do të fillojë nga ora 09:00. “Kuvendi i Nëntë Zgjedhor i LDK-së mbahet... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch