Home » Archive for 1 Gusht, 2019

Bekim Haxhiu: PDK-ja në sondazhet e fundit është 2 përqind para LDK-së

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, ka thënë se në bazë të sondazheve të fundit është PDK-ja që del subjekti i parë. Duke folur në “Imazh” te RTK, Haxhiu ka theksuar se PDK-ja është 2 përqind para LDK-së. “Në sondazhet e fundit partia e parë është PDK-ja. PDK-ja në sondazhet e fundit është 2 përqind para LDK-së dhe kjo diferencë do të rritet edhe pas 3 gushtit... 
© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch