Home » Archive for 5 Gusht, 2019

Abelard Tahiri: Lugina e Preshevës të mos mbetet Luginë e dëshpërimit

Ministri në largim i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka pritur në takim kryetarin Këshillit Nacional të Shqiptarëve në Luginë të Preshevës, Ragmi Mustafa. Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, sot është takuar me kryetarin Këshillit Nacional të Shqiptarëve në Luginë të Preshevës, Ragmi Mustafa. Siç bëhet e ditur në njoftimin për medie, ministri Tahiri në këtë takim... 

Pakënaqësia e paarsyeshme dhe e pavend e Fatmir Sejdiut

Shkruan: Nehat HyseniFatmir Sejdiu mbeti i pakënaqur nga Kuvendi i IX-të Zgjedhor i LDK-së, që u mbajt të shtunën, më 3 gusht 2019 në hotelin “Emerald”, në periferi të Prishtinës.Pakënaqësia e tij ishte e panatyrëshme, sipas mendimit tim, meqë Fatmir Sejdiu na habiti të gjithëve me mendjemadhësinë epike të tij në mbivlerësimin e vetvetes, duke shpërfaqur publikisht... 
© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch