Home » Archive for 28 Nëntor, 2019

Shqiptarët e Luginës së Preshevës, solidarizohen dhe ndajmë dhimbjen për viktimat e tërmetit që goditi Shqipërinë

28 Nëntori, Dita e Flamurit Kombëtar është dhe do të mbetet njëra ndër ngjarjet më të ndritura të popullit shqiptar. Është vlerë që duhet të ruhet dhe kultivohet në shenjë respekti për paraardhësit tanë, për të tashmen dhe të ardhmen e brezave që do vijnë. Në këto ditë të vështira që po kalojnë vëllezerit dhe motrat tonë në Shqipëri pas termetit, solidarizohemi,... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch