Home » Archive for 11 Mars, 2020

Skadimi i shtetit maskë

Nga Azgan Haklaj Zullumi keputet prej s’trashi.Termeti i 26 nëntorit dhe koronavirusi e shkërmoqi shtetin parti të Rilindjes si kështjellë rëre.Pavarësisht propagandës së shfrenuar të industrisë mediatike të qeverisë për një shtet, më të fortin e më të pregatiturin në këto 30 vite, për të përballuar situata të jashëzakonshme, sapo u vu në provë u duk si një... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress