Home » Archive for 2 Shtator, 2021

Fillon rregullimi i shtretërve të lumenjve në Rahovicë e Raincë

Sot, kryetarja e komunës Ardita Sinani ka vizituar shtretërit e lumenjëve në bashkësitë lokale Rahovicë dhe Raincë, të cilët patën dëmtime serioze nga vërshimet e 29 majit të këtij viti. Postimi i znj. Sinani: Sot vizitova shtretërit e lumenjve në bashkësinë lokale Rahovicë dhe në bashkësinë lokale Raincë, të cilët pësuan dëmtime serioze gjatë vërshimeve të... 

Deputetit serb Mitroviq: Politikën në Bujanoc në vend të Tiranës, tani e menaxhon Prishtina përmes Shaip Kamberit

Qeveria “mbarëshqiptare” në Bujanoc do të zgjasë deri në fund të mandatit dhe politikën e shqiptarëve vendas, në vend të Tiranës, tani e menaxhon Prishtina përmes Shaip Kamberit, i cili është lidhja kryesore me Albin Kurtin, kreun e autoriteteve të Prishtinës, deklaroi njeriu i parë i partisë serbe (SNS) të Bujanocit, Nenad Mitroviq. Sipas deputetit Mitroviq, kolegu i... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress