Home » Archive for 4 Shtator, 2021

Ardita Sinani pret delegacionin e Trupit Koordinues për Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë

Kryetarja e Preshevës znj.Ardita Sinani ka pritë në vizitë delegacionin e Trupit Koordinues për Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë, të kryesuar nga kryetari, Zoran Stankoviq. “Sot, në kabinetin tim, prita në vizitë delegacionin e Trupit Koordinues për Preshevë, Bujanoc dhe Medvegjë, të kryesuar nga kryetari, z.Zoran Stankoviq. Në takim ngrita problemet aktuale politike... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress