Home » Archive for 17 Tetor, 2021

Shpallja “non grata” nga DASH për Berishën në Maj 2O21 dhe shkrimi i Skënder Kapitit në Shkurt 2013

Nga Av.Ilir Malindi Shpallja non grata e Berishës për korrupsion, shpërdorinfondesh publike  dhe pasurimi i aleatëve të tij nuk është se nuk diheshin . Këto i ka paralajmëruar edhe analisti Skënder  KAPITInë një shkrim të tij në Shkurt të vitit 2013, para zgjedhjeve parlamentare të 23 Qeshorit të atij viti , ku edhe parashikonte humbjen e thellë të Partisë Demokratike... 
© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress