Home » Archive for 27 Nëntor, 2021

ARDITA SINANI: NDALESA E VIZITËS SË MINISTRAVE TË KOSOVËS DËSHMON SE LUGINA ËSHTË PJESË E KONTESTIT KOSOVË-SERBI DHE SE DUHET TË JETË PJESË E DIALOGUT NË BRUKSEL

“Përderisa po bënim përgatitjet e fundit organizative për mirëpritjen e vizitës së Ministrave të Republikës së Kosovës: – z.Liburn Aliu, Ministër i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës; – znj.Arbërie Nagavci, Ministre e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit;- z.Hekuran Murati, Ministër i Financave, Punës dhe Transfereve –... 
© 2022 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress