Home » Archive for 2 Dhjetor, 2021

Vlora Çitaku porosit Kurtin: Shko në Washington!

Ish-ambasadorja e Kosovës në Shtetet Bashkuara të Amerikës, tash nënkryetare e Partisë Demokratike të Kosovës, Vlora Çitaku, është deklaruar rreth procesit të dialogut me Serbinë. Ajo ka thënë se kryeministri Kurti duhet të udhëtojë në SHBA dhe të ketë takime me zyrtarë të lartë. Çitaku në emisionin “Përpallje” në Telegrafi.com ka thënë se kryeministri Albin... 
© 2022 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress