Home » Lajme, PD, Vendore » 6 MAJI, URIME NJË VJETORI I FITORES SË PD-së

6 MAJI, URIME NJË VJETORI I FITORES SË PD-së

Në emër të Partisë Demokratike njëherit në emër të komunës së Bujanocit Dr.Nagip Arifi, të gjith qytetarëve të komunës, veqanarisht simpatizantëve të Partis Demokratike i uronë njëvjetorin e fitores duke i falënderuar të gjith atyre që ia dhanë besimin këtij subjekti politik. Puna jonë njëvjeqare ka dëshmuar se premtimet tona nuk kan qenë vetëm fjalë dhe motoja jonë NE JEMI TË FJALËS do të vazhdojë edhe në të ardhmën. Qytetarë të nderuar të komunës së Bujanocit dhe ju simpatizantë të PD-së, angazhimi ynë për një jetë më të mirë nuk do të mungojë në asnjë moment, ne bashkarisht do të ecim përpara për një ardhmëri dhe një jetë më të mirë për qytetarët e komunës së Bujanocit e veqanarisht për fëmijët tanë. URIME NJË VJETORI I FITORES SË PD-së       

 

 

Kryetari i komunës së Bujanocit

Kryetarë i Partisë Demokratike

 

Dr.Nagip Arifi

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress