Home » Lajme » Alidemi: I nderuari Ragmi Mustafa te nderuar gjithe vendasit-et e mi, kam nje lutje dhe kerkesë tek JU

Alidemi: I nderuari Ragmi Mustafa te nderuar gjithe vendasit-et e mi, kam nje lutje dhe kerkesë tek JU

Un mora nje Mesazh nga nje voglushe e cila zemren ma djegi ne PALC. A thua a dot jet ky nje mesazh per mbar popullin Shqiptar. E kjo voglushe e gjor, ende pa i mbushur 9 vite te plota JET, ka BRENG per tjetrin dhe hallin e vet … Vall jemi te vetedijshem ne te rriturit qfar PASOJA dot ket ne te ardhmen kjo RINI e jona qe po rritet pa RINI?!. Ju lutem shum, ta marrim te rriturit TIMONIN ne dore me gjithe ZEMER dhe mos ti RENDOJM voglushet tane me ket BARRE qe as MALET s’mund ta mbajne…
Ja mesazhi i SHKURTE HASANIT, vajza e AHMET HASANIT …

Kater te burgosurit


Moj Presheve qka po pret?!,

pse Evropes si tregon

per gjykaten e Serbis qe i denoj 9 djemte e tane.
çka pom vyen mu lumturia?

kur FATONIT i qajn fmija.

Vajzat e SELMANIT me lot ne sy

qka me vyen mu kjo lumturi.
Pse ban keshtu OJ Serbi?

dhe SAMETI ka femij,

pra AGUSHIN ku e kam ?!!!,

per TO po qajn bab e nan.
Qysh te kam un lumturi

kur te tjeret me lot ne sy?.
I nderuari KRYETAR deputet dhe politikanmos na lini me lot ne SYEDHE JU KENI FEMI. NGRITNE zerin ne EUROPmos te luej kjo serbi.

 

Valentine’s day teaching resources via think, educate, share valentine’s day everything you need via www.pro-academic-writers.com/ scholastic valentine’s day teacher resources via teachervision valentine’s day is today

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress