Home » Lajme » Anelka e Drogba mbeten te Chelsi

Anelka e Drogba mbeten te Chelsi

Trajneri i Chelseat ka deklaruar se dyshja e tij sulmuese nuk do largohet nga skuadra e tij.

”Ata lojtarë janë fenomenal dhe ne kemi nevojë për ata”

”Ata asesi nuk do largohen nga Chelsea dhe ata do mbeten së bashku me ne”,tha menaxheri i bluve.

Here, we http://spying.ninja will take a look at some teenage slang whose definition might not be readily known

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress