Home » Lajme, Opinione, PVD, Vendore » Ardita Sinani: Dalja e Kryetarit te Kuvendit nga koalicioni qeverisës në Preshevë vërteton se kishim të drejtë

Ardita Sinani: Dalja e Kryetarit te Kuvendit nga koalicioni qeverisës në Preshevë vërteton se kishim të drejtë

Lajmi i dorëheqjes së kryetarit të Kuvendit Komunal, z. Sami Salihu dhe dalja e tij nga koalicioni qeverisës në Preshevë vërteton se kishim të drejtë në kundërshtimin tonë sepse kjo qeverisje lokale ishte e dëmshme për interesin e përgjithshëm!

Presheva meriton më mirë!

Koha e Shqiprim Arifit ka perënduar!

Fund pushteteve në shërbim të pasurimit të një njeriut dhe të njerëzve të tij të afërt!

Presheva duhet të udhëhiqet me qeverisje të përgjegjshme, larg krimit të organizuar e korrupsionit dhe me duar të pastra.

Për të gjithë!

Me respekt,
Ardita SINANI

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch