Home » Sport » Arsenali me katër mungesa ndaj Milanit

Arsenali me katër mungesa ndaj Milanit

Sic raporton website zyrtar i Arsenalit ata do jenë me 4 mungesa ndaj Milanit nesër në ndeshjen e Ligës së Kampionëve.

Për ata nuk mund të luajnë,Carl Jenkinson,Abou Diaby,Jack Wilshere dhe Andre Santos.

Të 4-tërtit mungojn qe një kohë mjaftë të gjatë për skuadrën londineze kur Wilshere mund të kthehet për ndeshjen e dytë ndaj Milanit që luhet dy javë më vonë.Veq tyre as Frimpong nuk do luaj pasi ndodhet i huazuar te skuadra e Wolverhampton.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch