Home » Lajme, Ndërkombëtare, Sport » Atdhe Nuhiu hyn në fund të ndeshjes dhe ia sjell fitoren ekipit të tij

Atdhe Nuhiu hyn në fund të ndeshjes dhe ia sjell fitoren ekipit të tij

Futbollisti nga Presheva, Atdhe Nuhiu ka treguar veten në ndeshjen e Championship ndaj Leeds, realizoi gol dhe dhuroi një asist.
Fillimisht në minutën e 87-të asistoi për Murphyn, ndërsa në minutat shtesë (90+4), realizoi vet golin e fitores për klubin e tij.

Me këtë fitore, Wednesday mbledh 42 pikë në pozitën e gjashtë, 10 pikë më pak se Leeds që gjendet në të dytën.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch