Home » Lajme, Sport, Vendore » Atleti nga Rahovica e Preshevës, Ragmi Ibrahimi fiton vendin e 6 në Maratonën e Tiranës

Atleti nga Rahovica e Preshevës, Ragmi Ibrahimi fiton vendin e 6 në Maratonën e Tiranës

Në Maratonën e Tiranës ku kishte garues nga gjitha vendet e rajonit e më gjërë, atleti nga fshati Rahovicë i Komunës së Preshevës, Ragmi Ibrahimi, zë vendin e gjashtë nga të gjithë garuesit, gjersa ishte i pari nga garuesit shqiptarë. Kjo na bënë të jemi krenarë me rezultatin e arritur të z. Ibrahimit dhe i dëshirojmë suksese në evenimentet e tilla.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2019 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch