Home » Lajme » Bajramaj i solli fitoren Frankfurtit

Bajramaj i solli fitoren Frankfurtit

Mesfushorja Fatmire Bajramaj ka shënuar dy gola (60′, 86′) në fitoren që skuadra e saj 1. FFC Frankfurt e shënoi të dielën në udhëtim ndaj Hamburgut të Afërdita Kamerajt 2:0.

Ndeshja i takoi javës së katërt të Bundesligës së Gjermanisë. Bajramaj e Kameraj luajtën gjatë tërë ndeshjes. Frankfurti pas katër ndeshjeve ka pikë maksimale dhe zë pozitën e dytë. Hamburgu është i teti me tri pikë.

Monitoring is about doing everything you can to ensure your child is safe phonetrackingapps.com online and that includes preparing them for independence by gradually scaling back on the amount of monitoring you perform

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2022 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress