Home » Lajme » Barcelona: Fabregas është i yni

Barcelona: Fabregas është i yni

Drejtuesit e Barcelonës janë të bindur se më në fund do ta transferojnë mesfushorin e shumë kërkuar nga ta Cesc Fabregas pas prezantimit të ofertës së re në vlerë prej 36 milionë funta angleze.

Megjithatë zyrtarët e Arsenalit vazhdojnë të insistojnë së përkundër kësaj oferte ende nuk është arritur asnjë marrëveshje pasi ata insistojnë në 37 milionë, 1 më shumë se sa ka ofruar Barcelona.

Megjithatë siç raporton “Mirorr”, kjo çështje nuk pritet të jetë problem i madh, dhe Fabregas më në fund brenda pak ditësh pritet të realizojë ëndrrën e tij për tu rikthyer në skuadrën ku e nisi karrierën.

Some parents have turned this trend trymobilespy.com/ on it’s head in order to protect their kids, and publicly shame their bullies

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress