Home » Lajme » Barcelona, një pesëshe Napolit

Barcelona, një pesëshe Napolit

Barcelona nuk njeh për ekipe kundërshtare. Ekipi i Pep Guardiolës ka shkatërruar atë të Italisë, Napolin e stër-përfocuar në këtë edicion me rezultatin 5-0. Madje në listën e golashënuesve është regjistruar edhe emri i Cesc Fabregas i cili i pari e ka hapur serinë e golave për Barcelonën në min. 26. Messi ka shënuar dy gola të tjerë, ndërsa nga një Keita dhe Pedro.

Në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Barcelonë, ekipi i Napolit ka udhëtuar me ambicie të mëdha por që kanë lëshuar stadiumin të poshtëruar me lojën dhe makina e golave të Barcelonës. Për Napolin është paraqitur edhe Blerim Xhemajli por pa bërë asgjë kundër Barcelonës. Barcelona nuk njeh për ekipe kundërshtare. Ekipi i Pep Guardiolës ka shkatërruar atë të Italisë, Napolin e stër-përfocuar në këtë edicion me rezultatin 5-0. Madje në listën e golashënuesve është regjistruar edhe emri i Cesc Fabregas i cili i pari e ka hapur serinë e golave për Barcelonën në min. 26. Messi ka shënuar dy gola të tjerë, ndërsa nga një Keita dhe Pedro.

Në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Barcelonë, ekipi i Napolit ka udhëtuar me ambicie të mëdha por që kanë lëshuar stadiumin të poshtëruar me lojën dhe makina e golave të Barcelonës. Për Napolin është paraqitur edhe Blerim Xhemajli por pa bërë asgjë kundër Barcelonës.

There’s an accompanying article for more information https://www.essayclick.net/ and lesson ideas

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress