Home » Lajme, Vendore » Bashkë festojmë! – Sofra e bajramit me refugjatë!

Bashkë festojmë! – Sofra e bajramit me refugjatë!

Me rastin e festes se Fiter Bajramit si festë e sakrificës, e solidaritetit, tolerancës dhe bamirësisë , vullnetaret e zyres per te rinj bene shperndarjen e ushqimit, embelsirave, dhe pijeve per refugjate te cilit prisnin ne rradhe tek “Qendra e pranimit”.
Eshte kjo dite e vecante per te gjitthe besimtaret e fese islame, dhe ne keto momente te veshtira ne te cilat po kalojne refugjatet u krijua nje atmosfere sadopak festive.

Falemnderojme Rest.Europa dhe Izo Caki per ndihmen e dhene.
Zoti i nderofte te gjithe kontribuesit.

Fotot e

pharmacy technician online classespharmacy onlinecialis24pharmacy onlinedoes cialis really workpharmacy-online-canada24d.comtarget online pharmacy

ZYRA PËR TË RINJ në Preshevë

Bajrami me refugjate te lindjes - 1Bajrami me refugjate te lindjes - 2Bajrami me refugjate te lindjes - 3Bajrami me refugjate te lindjes - 4Bajrami me refugjate te lindjes - 5Bajrami me refugjate te lindjes - 6Bajrami me refugjate te lindjes - 7Bajrami me refugjate te lindjes - 8Bajrami me refugjate te lindjes - 9Bajrami me refugjate te lindjes - 10Bajrami me refugjate te lindjes - 11Bajrami me refugjate te lindjes - 12Bajrami me refugjate te lindjes - 13Bajrami me refugjate te lindjes - 14Bajrami me refugjate te lindjes - 15Bajrami me refugjate te lindjes - 16

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2022 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress