Home » Lajme » Bayerni demolon Hamburgun

Bayerni demolon Hamburgun

Bayerni dalë-ngadalë po kthehet në formën e saj dhe tani ka mposhtur 5-0 skuadrën e Hamburgut.

Buyte,Robben,Ribery,Gomez dhe Olic ishin ata që i dhanë fitoren e madhe Bayernit.

Takimet e tjera u mbyllën kështu:
Augsburg 0 – 2 Hoffenheim
Borussia Dortmund 2 – 0 Nurnberg
Stuttgart 0 – 1 Bayer Leverkusen
Werder Bremen 5 – 3 Freiburg

Perhaps your eduessayhelper.org next favorite is on the list below

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch