Home » Lajme, Vendore » Bujanoc: Nënshkruhen 11 kontrata për asfaltim të rrugëve, me vlerë me mbi 22 mln dinarë

Bujanoc: Nënshkruhen 11 kontrata për asfaltim të rrugëve, me vlerë me mbi 22 mln dinarë

Administrata komunale e Bujanocit, ka nënshkruar 11 kontrata për asfaltimin e rrugëve si në vijim: gjashtë rrugë në Tërnoc, tre rrugë në Samolicë dhe nga një rrugë në Bujanoc dhe Konçul.
Vlera totale e 11 projekteve kap shifrën prej 22 milionë dinarëve dhe punëkryes është kompania “Saba Bellça”.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch