Home » Lajme, Vendore » Bujanoc:Lista perfundimtare e studenteve te cilet kane fituar buresn komuna per vitin akademik 2012/13

Bujanoc:Lista perfundimtare e studenteve te cilet kane fituar buresn komuna per vitin akademik 2012/13

Te premten me 29.03.2013 ne ora 14 behet ndarja e bursave ne menyre solemne ne
sallen e madhe ne shtepine e kultures.
Ftohen te gjithe studentet qe te jene prezent ne ceremonine e ndarjes se bursave.
Ata qe nuk mund te jene prezent me daten 29.03.2013,bursat e tyre mund ti terhjek
ndonje anetar i familjes se studentit i cili duhet te kete me vete leternjoftimin
dhe ate  pas dates 01.04.2013 ne arken e Kumunes se Bujanocit .

Kryetar i komisionit per bursa
Arbër Pajaziti

SPISAK

 

STUDENATA KOJI SU DOBILI OPŠTINSKU STIPENDIJU

 

2012/2013 GODINE

I GODINA

Redni

broj

Ime i prezime studenta Naziv fakulteta Sedište fakulteta Mesto stanovanja Prosek ocena Iznos stipendije za školsku 2012/2013 Potpis i broj lične karte

1.

Jelena Stanojković Biološki fakultet Beograd Bujanovac 5.00 14.000,00

2.

Emine Šabani Filozofski fakultet Priština Bujanovac 5.00 14.000,00

3.

Jelena Janković Učiteljski fakultet Vranje Bujanovac 5.00 14.000,00

4.

Marigona Mehmeti Filološki fakultet Priština Bujanovac 5.00 14.000,00

5.

Isljam Ramadani Ekonomski fakultet Priština Dobrosin 5.00 14.000,00

6.

Dalibor Dimkovski Poljoprivredni fakultet Zemun Žbevac 5.00 14.000,00

7.

Fjola Alili Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 5.00 14.000,00

8.

Aleksandra N Dimitrijević Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Bujanovac 5.00 10.000,00

9.

Saranda Sulejmani Medicinski fakultet Tirana Bujanovac 5.00 14.000,00

10.

Zana Ramizi

Elektrotehnički fakultet

Priština V. Trnovac 5.00 14.000,00

11.

Fortesa Šabani Pravni fakultet Priština Bujanovac 5.00 14.000,00

12.

Selvija Iseni Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V. Trnovac 5.00 10.000,00

13.

Vjosa Azizi Medicinski fakultet Tirana Nesalce 5.00 14.000,00

14.

Aljmina Aljiji Građevinsko arhitektonski Priština Končulj 5.00 14.000,00

15.

Agon Ramizi Ekonomski fakultet Gnjilane Čar 5.00 14.000,00

16.

Antigona Ismaili Filološki fakultet Tetovo Bujanovac 5.00 14.000,00

17.

Kujtime Jahiji Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Nesalce 5.00 10.000,00

18.

Arta Mustafa Ekonomski fakultet Skoplje Samoljica 5.00 14.000,00

19.

Drenuša Ćazimi Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 5.00 14.000,00

20.

Arlind Ferati Medicinski fakultet Priština Bujanovac 5.00 14.000,00

21.

Aridona Šabani Medicinski fakultet Priština V.Ttrnovac 5.00 14.000,00

22.

Hatidže Bećiri Viša medicinska škola Tetovo Biljača 5.00 14.000,00

23.

Besnik Bećiri Medicinski fakultet Tetovo Biljača 5.00 14.000,00

24.

Hasibe Salihi Medicinski fakultet Priština V.Ttrnovac 5.00 14.000,00

25.

Bekim Jahiji Pravni fakultet Gnjilane Samoljica 5.00 14.000,00

26.

Besart Bakiji Ekonomski fakultet Skoplje V. Trnovac 4.98 14.000,00

27.

Edona Malići PMF Priština Bujanovac 4.97 14.000,00

28.

Valmir Ramadani Građevinsko arhitektonski Priština Dobrosin 4.97 14.000,00

29.

Kaljtrina Dalipi Viša medicinska škola Tirana Bujanovac 4.97 14.000,00

30.

Nazlije Sulejmani PMF Priština V. Trnovac 4.96 14.000,00

31.

Ljavdim Fejzulahi Ekonomski fakultet Priština V. Trnovac 4.96 14.000,00

32.

Albulena Aliji Elektronski fakultet Priština V. Trnovac 4.96 14.000,00

33.

Mevljide Sejdiji Filološki fakultet Priština Bujanovac 4.96 14.000,00

34.

Fitore Pajaziti Filozofski fakultet Priština Bujanovac 4.95 14.000,00

35.

Jelena Nakić Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 4.94 14.000,00

36.

Florent Dauti Fak. za medicin. nauke Tetovo Letovica 4.92 14.000,00

37.

Dragana Stojmenović TMF Beograd Baraljevac 4.92 14.000,00

38.

Lejale Selimi Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 4.91 14.000,00

39.

Samir Salihi Fak.  grafičkog dizajna Skoplje V. Trnovac 4.90 14.000,00

40.

Billjizare Sejdinović Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V. Trnovac 4.89 10.000,00

41.

Mimoza Asani Fakultet umetnosti Tetovo Bujanovac 4.89 14.000,00

42.

Vjosana Kurteši Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 4.88 14.000,00

43.

Maja Anđelković Medicinski fakultet Kragujevac Klenike 4.87 14.000,00

44.

Miloš Tasić Kriminalis.-policijska akad. Zemun Bujanovac 4.87 14.000,00

45.

Ardiana Nuhiji Medicinski fakultet Priština Biljača 4.87 14.000,00

46.

Osman Jakupi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Nesalce 4.87 10.000,00

47.

Slobodan Lončar VŠPSS Vranje Rakovac 4.86 14.000,00

48.

Edon Redžepi Arhitektonski fakultet Priština V. Trnovac 4.85 14.000,00

49.

Miloš Stoimenov Muzička akademija Ukrajina Bujanovac 4.85 14.000,00

50.

Dragana Veličković Pravni fakultet Niš Bujanovac 4.84 14.000,00

51.

Gentiana Nuhiji Filozofski fakultet Priština Biljača 4.84 14.000,00

52.

Milan Zlatković Visoka zdravstvena škola Beograd Bujanovac 4.83 14.000,00

53.

Arianit Kamberi Ekonomski fakultet Tirana V. Trnovac 4.83 14.000,00

54.

Gzim Malići Medicinski fakultet Tirana Biljača 4.82 14.000,00

55.

Almedina Aliji Ekonomski fakultet Priština Bujanovac 4.82 14.000,00

56.

Elhan Asani Filozofski fakultet Priština V. Trnovac 4.82 14.000,00

57.

Nuredin Mustafa Filološki fakultet Priština Letovica 4.82 14.000,00

58.

Aleksandra Popović Poljoprivredni fakultet Beograd Bujanovac 4.81 14.000,00

59.

Leon Ademi PMF Priština V. Trnovac 4.80 14.000,00

60.

Jaldeza Mustafi Medicinski fakultet Tirana Letovica 4.79 14.000,00

61.

Jelena Zdravković Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 4.79 14.000,00

62.

Aleksandra Stanković Faк .zaštite na radu Niš Žbevac 4.78 14.000,00

63.

Miriton Šabani Pravni fakultet Priština Bujanovac 4.78 14.000,00

64.

Besnik Dželjadini Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V. Trnovac 4.78 10.000,00

65.

Hasib Ajdari Ekonomski fakultet Priština Letovica 4.77 14.000,00

66.

Leutrim Šemšedini Učiteljski fakultet Priština V.Trnovac 4.77 14.000,00

67.

Aleksandra Stevanović Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 4.77 14.000,00

68.

Stefan Ilić Medicinski fakultet Novi Sad Bujanovac 4.77 14.000,00

69.

Kristina Stojilković PMF Niš Lopardince 4.77 14.000,00

70.

Edona Redžepi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V. Trnovac 4.76 10.000,00

71.

Blerim Hasani Fakultet umetnosti Priština V. Trnovac 4.74 14.000,00

72.

Egzona Salihi Filološki fakultet Tetovo V. Trnovac 4.74 14.000,00

73.

Žaklina Nikolić Ekonomski fakultet Niš Žuželjica 4.73 14.000,00

74.

Bunjamin Ibrahimi Medicinski fakultet Priština Končulj 4.73 14.000,00

75.

Aljmedina Iseni Ekonomski fakultet Priština V. Trnovac 4.73 14.000,00

76.

Dejan Lazarević VŠPSS Vranje Božinjevac 4.73 14.000,00

77.

Berat Aljimi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Končulj 4.72 10.000,00

78.

Suade Dželjlilji Viša medicinska Tetovo Biljača 4.72 14.000,00

79.

Ivana Trajković Biološki fakultet Beograd Levosoje 4.71 14.000,00

80.

Dren Halili Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 4.70 14.000,00

81.

Milan Janjić Elektronski fakultet Niš Rakovac 4.68 14.000,00

82.

Anita Junuzi Medicinski fakultet Tirana V. Trnovac 4.68 14.000,00

83.

Ardijana Ismaili Medicinski fakultet Priština Bujanovac 4.68 14.000,00

84.

Medina Selimi Filozofski fakultet Tetovo Bujanovac 4.68 14.000,00

85.

Fatlume Ajdini Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 4.67 14.000,00

86.

Milica Mladenović Filozofski fakultet K. Mitrovica Karadnik 4.67 14.000,00

87.

Katarina Stojilković Visoka medicin. škola Ćuprija Lopardince 4.67 14.000,00

88.

Arijanit Januzi Pravni fakultet Gnjilane Breznica 4.66 14.000,00

89.

Violeta Jovanović Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Rakovac 4.65 10.000,00

90.

Marina Petrićević Učiteljski fakultet Vranje Bujanovac 4.64 14.000,00

91.

Gezim Šabani Fakultet umetnosti Tetovo V. Trnovac 4.64 14.000,00

92.

Valmir Mustafa Medicinski fakultet Priština Letovica 4.64 14.000,00

93.

Labinota Fejzulahi Pravni fakultet Priština V. Trnovac 4.63 14.000,00

94.

Blerina Ramadani Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 4.63 14.000,00

95.

Predrag Stošić Fakul. tehničkih nauka Novi Sad Božinjevac 4.63 14.000,00

96.

Blerim Hida Medicinski fakultet Tirana Letovica 4.60 14.000,00

97.

Jelena Milenković Medicinski fakultet Kragujevac Levosoje 4.59 14.000,00

98.

Milica Arsić Visoka medicin. škola Ćuprija Krševica 4.59 14.000,00

99.

Nemanja Mitrović VŠPSS Vranje Rakovac 4.57 14.000,00

100.

Fatjon Bajrami PMF Tirana V. Trnovac 4.55 14.000,00

101.

Jelena Ristić Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Karadnik 4.55 10.000,00

102.

Ivana Stojković PMf Niš Rakovac 4.53 14.000,00

103.

Almir Redžepi Pravni fakultet Gnjilane Nesalce 4.52 14.000,00

104.

Rina Selimi Viša medicinska škola Tirana Bujanovac 4.51 14.000,00

105.

Venhar Limani Pravni fakultet Priština Nesalce 4.51 14.000,00

106.

Milica Jovanović Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Krševica 4.50 10.000,00

107.

Šengilj Murati Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Bujanovac 4.50 10.000,00

108.

Nikola Milanović Pravni fakultet K.M.-Vranje Karadnik 4.50 14.000,00
 

II GODINA

1.

Goran Nakić Ekonomski fakultet Niš Rakovac 10.00 26.000,00

2.

Filip Trajković Farmaceutski fakultet Beograd Sveta Petka 9.64 26.000,00

3.

Dragana Stojanović Ekonomski fakultet Niš Lopardince 9.63 26.000,00

4.

Marija Stojanović Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 9.50 26.000,00

5.

Aleksandra Nakić Medicinski fakultet Niš Rakovac 9.29 26.000,00

6.

Lumturije Limani Ekonomski fakultet Priština Breznica 9.11 26.000,00

7.

Aleksandra Stamenković Medicinski fakultet Niš Karadnik 9.00 26.000,00

8.

Ljiridona Šaini Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Bujanovac 9.00 10.000,00

9.

Jovan Jovanović Medicinski fakultet Niš Bujanovac 9.00 26.000,00

10.

Ivana Nedić Filozofski fakultet Novi Sad Bujanovac 8.92 21.000,00

11.

Snežana Stošić Ekonomski fakultet Niš Rakovac 8.88 21.000,00

12.

Petar Janjić Filozofski fakultet Niš Bujanovac 8.80 21.000,00

13.

Aleksandra Ristić Pravni fakultet Niš Bujanovac 8.67 21.000,00

14.

Dragana Milanović FON Beograd Bujanovac 8.64 21.000,00

15.

Granit Isufi Medicinski fakultet Tirana Turija 8.61 21.000,00

16.

Milena Janjić Visoka zdravstvena škola Beograd Rakovac 8.60 21.000,00

17.

Minire Ismailji Filozofski fakultet Priština V. Trnovac 8.60 21.000,00

18.

Flamur Krasnići Medicinski fakultet Priština Bujanovac 8.58 21.000,00

19.

Armend Salihi Građevinski fakultet Tirana Bujanovac 8.57 21.000,00

20.

Nikola Vasić Kriminalis.- policijska akad. Zemun Buj. banja 8.56 21.000,00

21.

Džabir Aziri Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V. Trnovac 8.50 10.000,00

22.

Meral Arifi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V. Trnovac 8.50 10.000,00

23.

Erdoneta Bećiri Fakultet umetnosti Priština Lučane 8.50 21.000,00

24.

Jelena Janjić Visoka medicinska škola Ćuprija Božinjevac 8.30 21.000,00

25.

Vladan Tomić Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 8.25 21.000,00

26.

Taulant Avdilji Medicinski fakultet Tirana V. Trnovac 8.18 21.000,00

27.

Violeta Veličković Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 8.13 21.000,00

28.

Ljiljana Nikolić Medicinski fakultet Niš Žuželjica 8.11 21.000,00

29.

Ilirijana Adili Filozofski fakultet Priština V. Trnovac 8.10 21.000,00

30.

Jovana Janjić Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 8.00 21.000,00

31.

Rešat Seljmani PMF Priština Breznica 8.00 21.000,00

32.

Orhan Fejzulahu PMF Tirana V. Trnovac 8.00 21.000,00

33.

Hristina Trajković Filozofski fakultet Niš Bujanovac 7.92 16.000,00

34.

Arbesa Fetahu Medicinski fakultet Tirana Letovica 7.90 16.000,00

35.

Blete Tahiri Fak. javne administracije Tetovo Lučane 7.89 16.000,00

36.

Milena Stojanović Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Bujanovac 7.88 10.000,00

37.

Bejhane Bajrami Ekonomski fakultet Gnjilane Oslare 7.85 16.000,00

38.

Snežana Karanfilović Ekonomski fakultet Niš Levosoje 7.83 16.000,00

39.

Munir Tusuni Filološki fakultet Tetovo V. Trnovac 7.82 16.000,00

40.

Milica Stošić Pravni fakultet Beograd Bujanovac 7.80 16.000,00

41.

Marigona Rašiti Filozofski fakultet Priština Bujanovac 7.80 16.000,00

42.

Ćamile Zeneli Medicinski fakultet Tirana Letovica 7.80 16.000,00

43.

Ćendresa Sulejmani Fakultet socijalnih nauka Priština Turija 7.75 16.000,00

44.

Fatime Selimi Elektrotehnički fakultet Priština V. Trnovac 7.75 16.000,00

45.

Saliji Muhamet Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Bujanovac 7.71 10.000,00

46.

Marigona Ademi Filološki fakultet Priština V.Trnovac 7.70 16.000,00

47.

Škurte Ramadani Filološki fakultet Priština Dobrosin 7.70 16.000,00

48.

Sandra Arsić Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Spančevac 7.67 10.000,00

49.

Bekim Ismailović Građevinsko arhitektonski Priština Suharno 7.66 16.000,00

50.

Besart Dalipi Građevinsko arhitektonski Priština Končulj 7.66 16.000,00

51.

Milan Jančić PMF Niš Žbevac 7.63 16.000,00

52.

Vildane Adili Učiteljski fakultet Priština V. Trnovac 7.60 16.000,00

53.

Osman Ajdini Medicinski fakultet Tirana V. Trnovac 7.60 16.000,00

54.

Aleksandra Manić Medicinski fakultet Niš Karadnik 7.60 16.000,00

55.

Erduana Fetahi Medicinski fakultet Tirana V. Trnovac 7.60 16.000,00

56.

Katarina Mladenović Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 7.60 16.000,00

57.

Marija Stanojković Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 7.57 16.000,00

58.

Aleksandra Nedeljković Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Bujanovac 7.56 10.000,00

59.

Ajtene Isufi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Lučane 7.56 10.000,00

60.

Nebije Hasani Farmac. zdravstveni fakultet Travnik-Bujan. V. Trnovac 7.54 10.000,00

61.

Visar Djimšiti Medicinski fakultet Tirana V. Trnovac 7.54 16.000,00

62.

Miljana Milosavljević VŠPSS Vranje Donji Starac 7.50 16.000,00

63.

Ćamilje Aslani Medicinski fakultet Tirana Bujanovac 7.50 16.000,00

64.

Marija Jocić Filozofski fakultet Niš Sveta Petka 7.45 16.000,00

65.

Samire Arifi Pravni fakultet Tetovo V. Trnovac 7.45 16.000,00

66.

Ramadan Januzi Ekonomski fakultet Gnjilane Breznica 7.44 16.000,00

67.

Milica Mihajlovska PMF Skoplje Bujanovac 7.44 16.000,00

68.

Milica Mikić Fakultet Bezbednosti Beograd Bujanovac 7.38 16.000,00

69.

Emsalje Jahiji Medicinski fakultet Priština Samljica 7.37 16.000,00

70.

Afrim Ameti Farmac. zdravstveni fakultet Travnik-Bujan. V. Trnovac 7.36 10.000,00

71.

Jovana Ikić Fakultet političkih nauka Beograd Bujanovac 7.33 16.000,00

72.

Bljerta Osmani Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V. Trnovac 7.33 10.000,00

73.

Estra Aćifi Filološki fakultet Tetovo V. Trnovac 7.31 16.000,00

74.

Veton Mustafi DIF Priština V. Trnovac 7.30 16.000,00

75.

Labinot Ćerimi Medicinski fakultet Priština Muhovac 7.30 16.000,00

76.

Durim Aliji Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V. Trnovac 7.25 10.000,00

77.

Albulena Ljutfiu Farmac. zdravstveni fakultet Travnik-Bujan. V. Trnovac 7.24 10.000,00

78.

Festim Arifi Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 7.22 16.000,00

79.

Eljesa Ajdini Medicinski fakultet Tirana V. Trnovac 7.18 16.000,00

80.

Arbnor Isufi Medicinski fakultet Tirana Turija 7.16 16.000,00

81.

Zejnepe Ademi PMF Tetovo Bujanovac 7.16 16.000,00

82.

Jovana Dejković Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Bujanovac 7.14 10.000,00

83.

Šćipe Aljiti PMF Tetovo V. Trnovac 7.14 16.000,00

84.

Miljana Nakić Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Oslare 7.13 10.000,00

85.

Bojana Bošković PMF Niš Lopardince 7.11 16.000,00

86.

Miloš Dimitrijević Fak. sporta i fizičkog vaspit. Niš Bujanovac 7.11 16.000,00

87.

Saljih Sulejmani Elektronski fakultet Tetovo Bujanovac 7.11 16.000,00

88.

Raife Ibiši Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Turija 7.11 10.000,00

89.

Ilka Imeri Filološki fakultet Priština V. Trnovac 7.11 16.000,00

90.

Marlinda Malići Medicinski fakultet Priština Bujanovac 7.11 16.000,00

91.

Lejla Lutfiu Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 7.10 16.000,00

92.

Milica Stanojković Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Srpska Kuća 7.09 10.000,00

93.

Šenure Zećiri Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Biljača 7.00 10.000,00

94.

Drilon Hiseni Filološki fakultet Priština Bujanovac 7.00 16.000,00

95.

Ana Mladenović Fak. za pravne i poslov. stud Novi Sad-Vranje Bujanovac 7.00 16.000,00

96.

Nedrete Zairi Medicinski fakultet Tirana V. Trnovac 7.00 16.000,00

97.

Valdrin Haliti Medicinski fakultet Tirana Bujanovac 7.00 16.000,00

98.

Burbuče Salihi Medicinski fakultet Tirana V. Trnovac 7.00 16.000,00

99.

Elmaid Bećiri Elektronski fakultet Priština Bujanovac 7.00 16.000,00

100.

Ljuljzim Ramizi Ekonomski fakultet Gnjilane V. Trnovac 7.00 16.000,00

101.

Edita Pajaziti Filološki fakultet Priština V. Trnovac 7.00 16.000,00

102.

Faton Ramadani Elektronski fakultet Priština Gornje novo selo 7.00 16.000,00

103.

Agon Fazljiu Građevinsko arhitektonski Priština Bujanovac 7.00 16.000,00

104.

Miljana Nikolić Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Ljiljance 7.00 10.000,00

105.

Amir Miftari Učiteljski fakultet Priština V. Trnovac 7.00 16.000,00

106.

Enis Ramani Fakultet kriminalistike Tetovo V. Trnovac 6.98 14.000,00

107.

Egzon Jahiji Fak. tehnologije i komp. Tetovo V. Trnovac 6.95 14.000,00

108.

Makfire Osmani Viša medicinska škola Tirana V. Trnovac 6.93 14.000,00

109.

Albina Zairović Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Letovica 6.92 10.000,00

110.

Baškim Salihi Filološki fakultet Tetovo V. Trnovac 6.90 14.000,00

111.

Gent Aliti Medicinski fakultet Tirana Bujanovac 6.88 14.000,00

112.

Nevzad Ljutvija Pravni fakultet Priština Oslare 6.88 14.000,00

113.

Gezim Dželjadini Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V. Trnovac 6.88 10.000,00

114.

Aljbuljena Dželili Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Bujanovac 6.88 10.000,00

115.

Majljinda Bećiri Filozofski fakultet Tetovo Bujanovac 6.88 14.000,00

116.

Rejhane Šabani Ekonomski fakultet Gnjilane Končulj 6.87 14.000,00

117.

Blinera Jahiu Filološki fakultet Priština Letovica 6.87 14.000,00

118.

Milica Ristić Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Biljača 6.86 10.000,00

119.

Ardian Limani Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Bujanovac 6.86 10.000,00

120.

Agron Ismaili Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V.Trnovac 6.86 10.000,00

121.

Redžije Osmani Filozofski fakultet Priština Bujanovac 6.85 14.000,00

122.

Andrijana Stošić Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Rakovac 6.83 10.000,00

123.

Petrit Sulejmani Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 6.81 14.000,00

124.

Dragana Milošević Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 6.80 14.000,00

125.

Afrdita Saiti Viša medicinska škola Tetovo Samoljica 6.80 14.000,00

126.

Admire Aliji Filološki fakultet Tetovo V.Trnovac 6.80 14.000,00

127.

Aliriza Kamberi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V.Trnovac 6.78 10.000,00

128.

Arian Avdiu Ekonomski fakultet Subotica V.Trnovac 6.78 14.000,00

129.

Nebije Osmani Filozofski fakultet Priština V.Trnovac 6.77 14.000,00

130.

Mirsije Akiji Medicinski fakultet Tirana Biljača 6.77 14.000,00

131.

Dragana  Nedeljković Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Levosoje 6.75 10.000,00

132.

Agron Ramani Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Bujanovac 6.75 10.000,00

133.

Redžep Ramizi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Bujanovac 6.75 10.000,00

134.

Aleksandra Golubov Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Bujanovac 6.75 10.000,00

135.

Ćevsere Iseni Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Biljača 6.75 10.000,00

136.

Eljvina Ljakna Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Bujanovac 6.75 10.000,00

137.

Marko Stošić Pravni fakultet K.Mitrovica Žel.stanica 6.75 14.000,00

138.

Arber Aliu Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Letovica 6.75 10.000,00

139.

Fortesa Salihi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V.Trnovac 6.71 10.000,00

140.

Amire Redžepi Učiteljski fakultet Gnjilane V.Trnovac 6.71 14.000,00

141.

Saime Adilje Filozofski fakultet. Priština V.Trnovac 6.71 14.000,00

142.

Zineta Ameti Medicinski fakultet Priština Končulj 6.71 14.000,00

143.

Jasmina Đorđević VŠPSS Vranje Levosoje 6.71 14.000,00

144.

Amire Osmani Filozofski fakultet Gnjilane V.Trnovac 6.71 14.000,00

145.

Aleksandar Mitić VŠPSS Vranje Bujanovac 6.70 14.000,00

146.

Fesnik Dalipi Viša medicinska Tirana Bujanovac 6.70 14.000,00

147.

Besnik Redžepi Fakultet informatike Tetovo Biljača 6.70 14.000,00

148.

Ferihane Memedaliji Medicinski fakultet Tirana V. Trnovac 6.70 14.000,00

149.

Stanislava Tasković Filozofski fakultet Niš Bujanovac 6.67 14.000,00

150.

Nikola Mihajlović Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Bujanovac 6.67 10.000,00

151.

Aljmedina Fetahi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V.Trnovac 6.67 10.000,00

152.

Mustaf Isufi Građevinsko arhitektonski Tirana Lučane 6.66 14.000,00

153.

Tuba Jusufi PMF Tetovo V.Trnovac 6.66 14.000,00

154.

Fesnik Aliji PMF Tetovo V.Trnovac 6.66 14.000,00

155.

Bljendina Veselji Ekonomski fakultet Pristina Lučane 6.66 14.000,00

156.

Gzim Etemi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Letovica 6.63 10.000,00

157.

Sabedin Ebibi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V. Trnovac 6.63 10.000,00

158.

Amir Asani Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Lučane 6.63 10.000,00

159.

Aleksandar Stojanović Matematički fakultet Beograd Klinovac 6.63 14.000,00

160.

Stefan Veličković VŠPSS Vranje Rakovac 6.60 14.000,00

161.

Milica Popović Učiteljski fakultet Vranje Rakovac 6.60 14.000,00

162.

Vladana Trajković Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Bujanovac 6.58 10.000,00

163.

Jeton Ramadani Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Buajnovac 6.57 10.000,00

164.

Ardita Jašari Filološki fakultet Priština Bujanovac 6.57 14.000,00

165.

Mentor Rašidi DIF Priština Bujanovac 6.57 14.000,00

166.

Aljma Džemailji Viša medicinska škola Tirana Letovica 6.57 14.000,00

167.

Miloš Grujić Elektronski fakultet Niš Bujanovac 6.55 14.000,00

168.

Nemanja Stamenković VŠPSS Vranje Žbevac 6.55 14.000,00

169.

Baškim Ismailović Pravni fakultet Gnjilane Suharno 6.55 14.000,00

170.

Merdina Zeneli PMF Tirana Nesalce 6.50 14.000,00

171.

Miljana Janjić Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 6.50 14.000,00

172.

Kuštrim Ljatifi Fakultet kriminalistike Tetovo Bujanovac 6.50 14.000,00

173.

Sava Tašković Fak. sporta i fizičkog vaspit. Niš Bujanovac 6.50 14.000,00

174.

Fitore Fazliji Pravni fakultet Tetovo Samoljica 6.47 14.000,00

175.

Škembim Zairi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Končulj 6.43 10.000,00

176.

Džezair Ameti Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V. Trnovac 6.43 10.000,00

177.

Astrit Musliu Pravni fakultet Gnjilane Končulj 6.42 14.000,00

178.

Flamure Jašari Ekonomski fakultet Priština V. Trnovac 6.40 14.000,00

179.

Suzana Stoilković Ekonomski fakultet Beograd Bujanovac 6.40 14.000,00

180.

Ćendresa Halili Viša medicinska škola Tetovo Bujanovac 6.38 14.000,00

181.

Nuraj Junuzi Učiteljski fakultet Priština Biljača 6.38 14.000,00

182.

Emine Rašiti Fakul. socijalnih nauka Priština Bujanovac 6.37 14.000,00

183.

Vladimir Stanković Fakultet zaštite na radu Niš Bujanovac 6.37 14.000,00

184.

Harbin Veselji Medicinski fakultet Tirana Lučane 6.36 14.000,00

185.

Albulena Tahiri Fak. javne administracije Tetovo Lučane 6.36 14.000,00

186.

Jovana Jovanović Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Bujanovac 6.33 10.000,00

187.

Berat Sulejmani PMF Tetovo V. Trnovac 6.33 14.000,00

188.

Aljban Dauti Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Letovica 6.29 10.000,00

189.

Jovana Jović Tehnološki fakultet Leskovac Trejak 6.29 14.000,00

190.

Fatbarda Ismaili Filološki fakultet Priština Muhovac 6.28 14.000,00

191.

Džihan Bajrami Pravni fakultet Priština Oslare 6.28 14.000,00

192.

Mirzike Dauti PMF Tetovo Letovica 6.28 14.000,00

193.

Besart Fejzulahi PMF Tetovo V.Trnovac 6.28 14.000,00

194.

Fatbarla Fazliji Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Nesalce 6.27 10.000,00

195.

Gazment Ramizi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V.Trnovac 6.25 10.000,00

196.

Egzona Gaši Pravni fakultet Gnjilane Bujanovac 6.25 14.000,00

197.

Alma Aliji PMF Tetovo V.Trnovac 6.25 14.000,00

198.

Enis Ibrahimi AAB fakultet Pristina Bujanovac 6.25 14.000,00

199.

Almira Aliu PMF Tetovo V.Trnovac 6.25 14.000,00

200.

Semine Dželjilji Filozofski fakultet Pristina Nesalce 6.20 14.000,00

201.

Arsim Sefedini Ekonomski fakultet Tetovo V.Trnovac 6.20 14.000,00

202.

Fatos Ljimani PMF Pristina S.Muhovac 6.20 14.000,00

203.

Nosjet Fetahi Tehnološki fakultet Tetovo V.Trnovac 6.20 14.000,00

204.

Vlora Ramadani Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Bujanovac 6.18 10.000,00

205.

Barije Malići Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac V.Trnovac 6.16 10.000,00

206.

Merta Aliji PMF Tetovo Bujanovac 6.16 14.000,00

207.

Lazar Mihajlović Pravni fakultet K.Mitrovica Bujanovac 6.16 14.000,00

208.

Filoreta Ademi Uciteljski fakultet Gnjilane Končulj 6.14 14.000,00

209.

Gentiana Emini Ekonomski fakultet Priština M.Trnovac 6.14 14.000,00

210.

Sedat Šabani Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V.Trnovac 6.14 10.000,00

211.

Burim Ismaili Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Letovica 6.14 10.000,00

212.

Fidan Hajredini Filozofski fakultet Priština Oslare 6.14 14.000,00

213.

Milica Cvetković VŠPSS Vranje Lopardince 6.14 14.000,00

214.

Bahri Ramizi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac V.Trnovac 6.13 10.000,00

215.

Milena Nojković Učiteljski fakultet Vranje S.Kuća 6.13 14.000,00

216.

Sead Bislimi Filozofski fakultet Priština Samoljica 6.12 14.000,00

217.

Milan Nedeljković PEP Beograd Karadnik 6.11 14.000,00

218.

Srdjan Tasić VŠPSS Vranje Rusce 6.10 14.000,00

219.

Ilir Abdulahu Fakultet informatike Tetovo Bujanovac 6.08 14.000,00

220.

Durata Avdili Filološki fakultet Priština Muhovac 6.00 14.000,00

221.

Sabri Sulejmani Filološki fakultet Tetovo Letovica 6.00 14.000,00

III GODINA

1.

Blagica Petrićević Arhitektonski fakultet Beograd Bujanovac 9.32 26.000,00

2.

Ana Ilić Pravni fakulet Novi Sad Bujanovac 9.11 26.000,00

3.

Žaklina Dodić Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 9.11 26.000,00

4.

Miloš Stojković Fakultet tehničkih nauka Novi Sad Žbevac 9.10 26.000,00

5.

Marija Janjić Ekonomski fakultet Niš Rakovac 9.06 26.000,00

6.

Milan Stojmenović Farmaceutski fakultet Kragujevac Žbevac 8.90 21.000,00

7.

Dragana Mladenović VŠPSS Vranje Klenike 8.90 21.000,00

8.

Stojković Biljana Učiteljski fakultet Vranje Baraljevac 8.77 21.000,00

9.

Miloš Anđelković Farmaceutski fakultet Beograd Bujanovac 8.76 21.000,00

10.

Nikola Janjić Visoka medicinska škola Ćuprija Spančevac 8.57 21.000,00

11.

Valide Ismaili Filološki fakultet Tetovo Bujanovac 8.58 21.000,00

12.

Dafina Ramizi Ekonomski fakultet Gnjilane Čar 8.84 21.000,00

13.

Jovana Simonović Arhitektonski fakultet Niš Bujanovac 8.53 21.000,00

14.

Miloš Pavlović Medicinski fakultet Niš Bujanovac 8.50 21.000,00

15.

Kuštrim Aslani Fakultet umetnosti Priština Bujanovac 8.38 21.000,00

16.

Milica Mladenović PMF Niš Ljiljance 8.32 21.000,00

17.

Leoneta Abdili Fakultet umetnosti Priština Bujanovac 8.25 21.000,00

18.

Nemanja Nakić Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 8.17 21.000,00

19.

Branimir Stojilković Medicinski fakultet Niš Bujanovac 8.00 21.000,00

20.

Maja Smiljković Učiteljski fakultet Vranje Bujanovac 7.92 16.000,00

21.

Miroslav Jović Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 7.88 16.000,00

22.

Šehide Sinani Visoka zdravstvena škola Tetovo Biljača 7.85 16.000,00

23.

Esta Mustafa Fakultet kriminalistike Tetovo Bujanovac 7.83 16.000,00

24.

Aleksandra Simonović Ekonomski fakultet Niš Srpska Kuća 7.80 16.000,00

25.

Granit Bajrami Ekonomski fakultet Gnjilane Breznica 7.80 16.000,00

26.

Goran Spasić VŠPSS Vranje Bujanovac 7.80 16.000,00

27.

Premtim Azemi Medicinski fakultet Tirana Končilj 7.77 16.000,00

28.

Valdrin Islami Ekonomski fakultet Priština Bujanovac 7.75 16.000,00

29.

Tijana Arsić Fakultet umetnosti Niš Bujanovac 7.71 16.000,00

30.

Miljana Ristić Filozofski fakultet K. Mitrivica Žbevac 7.65 16.000,00

31.

Milan Popović Visoka zdravstvena škola Beograd Bujanovac 7.64 16.000,00

32.

Hanife Dalipi Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 7.64 16.000,00

33.

Florina Mejdiji Visoka zdravstvena škola Tetovo V. Trnovac 7.63 16.000,00

34.

Aleksandra Jović Filozofski fakultet Niš Karadnik 7.61 16.000,00

35.

Fatlum Kamberi Ekonomski fakultet Gnjilane Breznica 7.60 16.000,00

36.

Vedat Avdili Medicinski fakultet Tirana Breznica 7.57 16.000,00

37.

Ibadete Aljimi Medicinski fakultet Priština Nesalce 7.56 16.000,00

38.

Milan Janković PMF Niš Sveta Petka 7.50 16.000,00

39.

Stefan Videnović Fak. sporta i fizičkog vaspit. Niš Bujanovac 7.47 16.000,00

40.

Nerdžane Aljiu Medicinski fakultet Tirana Bujanovac 7.41 16.000,00

41.

Žarko Ristić Visoka poslovna škola Leskovac Bujanovac 7.40 16.000,00

42.

Jovana Jordanović Visoka poslovna škola Leskovac Levosoje 7.40 16.000,00

43.

Emine Salihi Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 7.40 16.000,00

44.

Blerina Sopi Filozofski fakultet Priština MaliTrnovac 7.38 16.000,00

45.

Ivana Stojanović Biološki fakultet Beograd Lopardince 7.37 16.000,00

46.

Aferdita Aliji Visoka zdravstvena škola Tetovo V. Trnovac 7.35 16.000,00

47.

Fatbardha Arifi Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 7.35 16.000,00

48.

Džemile Ramadani Filozofski fakultet Tetovo Končulj 7.34 16.000,00

49.

Ivan Nakić Fak. sporta i fizičkog vaspit. Niš Klinovac 7.33 16.000,00

50.

Marija Dimitrijević Visoka zdravstvena škola Beograd Levosoje 7.33 16.000,00

51.

Nderim Šefkiu Medicinski fakultet Tirana Samoljica 7.32 16.000,00

52.

Jelena Dimić Visoka poslovn aškola Blace Srpska Kuća 7.30 16.000,00

53.

Nora Pajaziti Filozofski fakultet Priština V. Trnovac 7.30 16.000,00

54.

Pajtesa Dželjlji Ekonomski fakultet Priština Breznica 7.26 16.000,00

55.

Snežana Maksić Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Levosoje 7.25 10.000,00

56.

Stefan Trajković Građevinski fakultet Beograd Buj. banja 7.24 16.000,00

57.

Gentiana Abduramani Medicinski fakultet Priština Bujanovac 7.23 16.000,00

58.

Armand Šemsedini PMF Priština Breznica 7.23 16.000,00

59.

Maja Stojković Učiteljski fakultet Vranje Ljiljance 7.23 16.000,00

60.

Ljeonard Rašiti Ekonomski fakultet Tirana Bujanovac 7.22 16.000,00

61.

Fitore Bajrami Filološki fakultet Tetovo Biljača 7.21 16.000,00

62.

Miloš Aritonović Ekonomski fakultet K. Mitrovica Bujanovac 7.18 16.000,00

63.

Šćipe Redžepi Visoka zdravstvena škola Tetovo V. Trnovac 7.18 16.000,00

64.

Jetmir Memeti Ekonomski fakultet Priština V. Trnovac 7.16 16.000,00

65.

Fitore Salihi Medicinski fakultet Priština V. trnovac 7.16 16.000,00

66.

Besart Zenelji Medicinski fakultet Tirana Nesalce 7.14 16.000,00

67.

Liridona Murati Filozofski fakultet Priština V. Trnovac 7.12 16.000,00

68.

Jovana Arsić Pravni fakultet Beograd Žbevac 7.09 16.000,00

69.

Nemanja Aleksić Vis. šk. za infor.i komun. tehn. Beograd Bujanovac 7.08 16.000,00

70.

Donat Ibrahimi Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 7.06 16.000,00

71.

Lirim Sulejmani PMF Tetovo V. Trnovac 7.05 16.000,00

72.

Slavica Stojković Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Levosoje 7.00 10.000,00

73.

Aleksandra Jovanović Visoka medicinska škola Ćuprija Bujanovac 7.00 16.000,00

74.

Dragana Stošić Pravni fakultet Niš Ljiljance 7.00 16.000,00

75.

Miloš Vasić Fakultet bezbednosti Beograd Bujanovac 7.00 16.000,00

76.

Bljerina Ljatifi Filološki fakultet Tetovo Bujanovac 7.00 16.000,00

77.

Milica Milošević Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 7.00 16.000,00

78.

Sadula Adili Medicinski fakultet Tirana V. Trnovac 7.00 16.000,00

79.

Marigona Ademi Pravni fakultet Tetovo Bujanovac 6.95 14.000,00

80.

Enita Ibrahimi Fak. javne administracije Priština Bujanovac 6.94 14.000,00

81.

Farije Aliji Fak. za obraz. pravn. i ekonom. Bg. – Vranje Letovica 6.93 14.000,00

82.

Altin Salihu Građevinsko arhitektonski Tirana V. Trnovac 6.88 14.000,00

83.

Natalija Trajković Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 6.86 14.000,00

84.

Aleksandra Bojković Medicinski fakultet Niš Sveta Petka 6.85 14.000,00

85.

Gentian Limani Pravni fakultet Tirana Končulj 6.82 14.000,00

86.

Besarte Aziri Filološki fakultet Tetovo Biljača 6.81 14.000,00

87.

Lazar Dimitrijević Rudarsko-geološki fak. Beograd Bujanovac 6.81 14.000,00

88.

Besarta Salihi Fak. socijalnih nauka Priština V. Trnovac 6.80 14.000,00

89.

Jovan Dimitrijević Visoka građ.-geod. škola Beograd Bujanovac 6.75 14.000,00

90.

Almire Memedaliji Filozofski fakultet Tetovo V. Trnovac 6.74 14.000,00

91.

Saša Popović Pravni fakultet Beograd Buj. banja 6.73 14.000,00

92.

Ljumturije Redžepi Fak. za obraz. pravn. i ekonom. Bg. – Vranje Bujanovac 6.71 14.000,00

93.

Jelena Stojanović Učiteljski fakultet Vranje Lopardince 6.70 14.000,00

94.

Rametula Selimi Mašinski fakultet Priština Lučane 6.70 14.000,00

95.

Milica Tomić VŠPSS Vranje Klenike 6.70 14.000,00

96.

Biljana Majić Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Bujanovac 6.70 10.000,00

97.

Julijana Stojanović FASPER Beograd Žbevac 6.70 14.000,00

98.

Lumnije Amidi Učiteljski fakultet Priština V. Trnovac 6.69 14.000,00

99.

Ninoslav Nedeljković Visoka hotelijerska škola Beograd Bujanovac 6.69 14.000,00

100.

Venhar Iseni PMF Tetovo V. Trnovac 6.69 14.000,00

101.

Ivana Veljković Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Srpska Kuća 6.67 10.000,00

102.

Hristina Pantić Fak. sporta i fizičkog vaspit. Leposavić Bujanovac 6.67 14.000,00

103.

Ljindita Duraki Ekonomski fakultet Gnjilane Breznica 6.67 14.000,00

104.

Nezehate Aliji PEP Bg.-Preševo V. Trnovac 6.64 14.000,00

105.

Ardita Sadiku Učiteljski fakultet Gnjilane Biljača 6.63 14.000,00

106.

Ljejlja Musliji Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Bujanovac 6.63 10.000,00

107.

Suale Selimi Učiteljski fakultet Priština V. Trnovac 6.63 14.000,00

108.

Dešire Ahmeti Visoka zdravstvena škola Tetovo V. Trnovac 6.62 14.000,00

109.

Firinaze Haliti Filološki fakultet Priština V. Trnovac 6.61 14.000,00

110.

Vuthnjak Ramadani Ekonomski fakultet Gnjilane Muhovac 6.60 14.000,00

111.

Arbreša Kamberi Fak. javne administracije Tetovo V. Trnovac 6.58 14.000,00

112.

Anđela Videnova Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Bujanovac 6.58 10.000,00

113.

Ramize Mehmeti Učiteljski fakultet Priština Končulj 6.58 14.000,00

114.

Nazlie Mehmeti Ekonomski fakultet Priština V. Trnovac 6.57 14.000,00

115.

Nehare Fazliji Visoka zdravstvena škola Tetovo V. Trnovac 6.57 14.000,00

116.

Durim Hiseni PMF Priština Breznica 6.56 14.000,00

117.

Esra Fazliji Visoka zdravstvena škola Tetovo V. Trnovac 6.56 14.000,00

118.

Snežana Maksimović Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Stara ciglana 6.55 10.000,00

119.

Mevljide Aziri Filozofski fakultet Priština Bujanovac 6.55 14.000,00

120.

Safer Demiri PMF Priština Bujanovac 6.53 14.000,00

121.

Škeljzen Fetahi Tehnološki fakultet Tetovo Letovica 6.52 14.000,00

122.

Faton Idrizi Ekonomski fakultet Tetovo V.Trnovac 6.50 14.000,00

123.

Lendita Murati Filološki fakultet Priština V.Trnovac 6.50 14.000,00

124.

Arta Ljatifi Filološki fakultet Tetovo Bujanovac 6.47 14.000,00

125.

Marija Tasić Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Rakovac 6.47 10.000,00

126.

Ivana Jančić Pravni fakultet K.Mitrovica Krševica 6.46 14.000,00

127.

Maja Nedeljković Visoka škola za vaspitače Gnj-Bujanovac Srpska Kuća 6.44 10.000,00

128.

Sanije Dzemailović Filološki fakultet Priština Bujanovac 6.44 14.000,00

129.

Dijana Mitić Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Bujanovac 6.42 10.000,00

130.

Besart Redžepi PMF Tirana V.Trnovac 6.41 14.000,00

131.

Ganimete Ahmeti Filozofski fakultet Priština V. Trnovac 6.41 14.000,00

132.

Zumraje Nevzadi Filološki fakultet Priština Samoljica 6.41 14.000,00

133.

Tijana Stošić Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Ž. Stanica 6.40 10.000,00

134.

Nataša Ristić Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Levosoje 6.40 10.000,00

135.

Liridon Hasani Biohemijski fakultet Tirana Bujanovac 6.40 14.000,00

136.

Ćendresa Bećiri Filozofski fakultet Priština Končulj 6.40 14.000,00

137.

Gadaf Redžepi PMF Tetovo Biljača 6.38 14.000,00

138.

Arbnora Ibrahimi Učiteljski fakultet Gnjilane V. Trnovac 6.37 14.000,00

139.

Boris Sopta Fakultet zaštite na radu Niš Bujanovac 6.29 14.000,00

140.

Maja Milković Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Levosoje 6.36 10.000,00

141.

Liridon Osmani Pravni fakultet Gnjilane Končulj 6.36 14.000,00

142.

Šćiprim Musliu Ekonomski fakultet Tetovo Končulj 6.36 14.000,00

143.

Aljbina Memedi Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Letovica 6.35 10.000,00

144.

Vadžide Mustafi Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Oslare 6.35 10.000,00

145.

Ameti Arbneša Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac V. Trnovac 6.33 10.000,00

146.

Milica Trajković VŠPSS Vranje Spančevac 6.33 14.000,00

147.

Remzije Murati Učiteljski fakultet Gnjilane V. Trnovac 6.31 14.000,00

148.

Ilirian Ramadani Ekonomski fakultet Tetovo V. Trnovac 6.29 14.000,00

149.

Mimoza Abduramani PMF Tetovo Bujanovac 6.29 14.000,00

150.

Rajmonda Dželili Filozofski fakultet Priština Turija 6.28 14.000,00

151.

Adrit Sulejmani PMF Tirana Nesalce 6.26 14.000,00

152.

Gardijan Zećiri Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Bujanovac 6.25 10.000,00

153.

Liridona Avdija Visoka zdravstvena škola Tetovo V. Trnovac 6.21 14.000,00

154.

Durim Ahmeti Filozofski fakultet Tetovo V. Trnovac 6.15 14.000,00

155.

Vigan Hiseni Fak. javne administracije Tetovo Bujanovac 6.08 14.000,00

156.

Arben Aguši Učiteljski fakultet Gnjilane Nesalce 6.60 14.000,00

157.

Venhar Aslani Filozofski fakultet Gnjilane V. Trnovac 6.05 14.000,00

158.

Ajser Isufi Fak. arhitekture i inžinjer. Tirana Lučane 6.00 14.000,00

IV GODINA

1.

Jelena Janjić Pravni fakultet Niš Božinjevac 9.67 26.000,00

2.

Jovana Antić Medicinski fakultet Skoplje Bujanovac 9.66 26.000,00

3.

Milica B Milanović Pravni fakultet Niš Levosoje 9.43 26.000,00

4.

Milica S Milanović Farmaceutski fakultet Beograd Bujanovac 9.41 26.000,00

5.

Jovana Dimitrijević Medicinski fakultet Niš Bujanovac 9.35 26.000,00

6.

Nermine Aliji Filološki fakultet Priština V. Trnovac 9.00 26.000,00

7.

Slavica Filipović Medicinski fakultet Niš Sveta Petka 8.84 21.000,00

8.

Marija Micić Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 8.82 21.000,00

9.

Jelena Stojković Medicinski fakultet Niš Ljiljance 8.79 21.000,00

10.

Ardžend Dželjilji Fakultet umetnosti Priština Breznica 8.65 21.000,00

11.

Ivana Nedeljković Šumarski fakultet Beograd Bujanovac 8.52 21.000,00

12.

Nemanja Veličković Pravos. bogoslovski fak. Beograd Rakovac 8.38 21.000,00

13.

Sanja Popović Šumarski fakultet Beograd Buj. banja 8.35 21.000,00

14.

Nikola Antić Poljoprivredni fakultet Beograd Sejace 8.34 21.000,00

15.

Mevludin Dželjilji Fak. islamske veroispovesti Priština Nesalce 8.30 21.000,00

16.

Aleksandar Guševski Fak. za poslovne studije Beograd Bujanovac 8.24 21.000,00

17.

Marko Jančić Filozofski fakultet Niš Bujanovac 8.18 21.000,00

18.

Zamire Selimi Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 8.14 21.000,00

19.

Marija Jović Pravni fakultet Niš Bujanovac 8.05 21.000,00

20.

Nataša Popović Medicinski fakultet Niš Rakovac 7.89 16.000,00

21.

Anđela Cvetković Fakultet bezbednosti Beograd Bujanovac 7.88 16.000,00

22.

Stefan Stojković Krim.-policijska akadem. Zemun Lopardince 7.87 16.000,00

23.

Milan Stanković Filozofski fakultet Niš Bujanovac 7.85 16.000,00

24.

Aleksandra Nikolić Farmaceutski fakultet Beograd Bujanovac 7.82 16.000,00

25.

Arta Sulimani Medicinski fakultet Priština Turija 7.79 16.000,00

26.

Miša Zafirović Medicinski fakultet Kragujevac Žbevac 7.69 16.000,00

27.

Ivana Krstić Medicinski fakultet Kragujevac Bujanovac 7.63 16.000,00

28.

Filip Stojanović Fakultet bezbednosti Beograd Bujanovac 7.60 16.000,00

29.

Katarina Lazarević Filozofski fakultet Niš Klinovac 7.58 16.000,00

30.

Fatmir Arifi Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 7.43 16.000,00

31.

Milica Arsić Učiteljski fakultet Vranje Lopardince 7.43 16.000,00

32.

Egzon Murati Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 7.40 16.000,00

33.

Feston Asani Učiteljski fakultet Gnjilane V. Trnovac 7.35 16.000,00

34.

Miloš Nisić Fakultet pravnih nauka NoviPazar Buj. banja 7.30 16.000,00

35.

Suzana Sabedini Učiteljski fakultet Gnjilane Muhovac 7.27 16.000,00

36.

Marija Milenković Elektronski fakultet Niš Bujanovac 7.21 16.000,00

37.

Alma Murati Učiteljski fakultet Priština V. Trnovac 7.16 16.000,00

38.

Meralje Redžepi Filološki fakultet Priština Samoljica 7.13 16.000,00

39.

Durim Hasani Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 7.09 16.000,00

40.

Pajtesa Jahiu Filološki fakultet Priština Letovica 7.06 16.000,00

41.

Erblina Fetahu Medicinski fakultet Priština Bujanovac 7.04 16.000,00

42.

Besjana Emini Učiteljski fakultet Gnjilane Bujanovac 7.03 16.000,00

43.

Jelena Arsić Pravni fakultet Niš Bujanovac 7.00 16.000,00

44.

Adelina Bajrami Filološki fakultet Priština Oslare 6.93 14.000,00

45.

Milena Milanović Učiteljski fakultet Vranje Bujanovac 6.92 14.000,00

46.

Adelina Aslani Pravni fakultet Priština Bujanovac 6.86 14.000,00

47.

Škelćim Alili Fak. za obraz. pravn. i ekonom. Novi Sad-Vranje V. Trnovac 6.86 14.000,00

48.

Sanja Ničić PMF Niš Srpska Kuća 6.85 14.000,00

49.

Enis Selimi Učiteljski fakultet Gnjilane V. Trnovac 6.85 14.000,00

50.

 Marija Ristić Učiteljski fakultet Vranje Karadnik 6.84 14.000,00

51.

Miloš Janjić Ekonomski fakultet Niš Rakovac 6.80 14.000,00

52.

Aleksandra M Dimitrijević Pravni fakultet Niš Bujanovac 6.79 14.000,00

53.

Škodran Ramadani Pravni fakultet Priština Bujanovac 6.73 14.000,00

54.

Naim Raćipi Učiteljski fakultet Gnjilane Nesalce 6.73 14.000,00

55.

Nebojša Mihajlović Fakultet pravnih nauka NoviPazar Bujanovac 6.72 14.000,00

56.

Zejnuše Aliji Učiteljski fakultet Gnjilane V. Trnovac 6.71 14.000,00

57.

Sandra Anđelković Učiteljski fakultet Vranje Ljiljance 6.68 14.000,00

58.

Dušan Janjić Učiteljski fakultet Vranje Levosoje 6.66 14.000,00

59.

Visar Mejdiji Filološki fakultet Priština V. Trnovac 6.65 14.000,00

60.

Ardian Etemi Učiteljski fakultet Gnjilane Letovica 6.63 14.000,00

61.

Milica Stojković Učiteljski fakultet Vranje Božinjevac 6.61 14.000,00

62.

Darko Stoimenov Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 6.60 14.000,00

63.

Milica Đorđević Učiteljski fakultet Vranje Donji Starac 6.60 14.000,00

64.

Riad Selmani Pravni fakultet Priština Breznica 6.53 14.000,00

65.

Fitim Aljiti DIF Priština V. Trnovac 6.43 14.000,00

66.

Lavdrim Ajredini Pravni fakultet Priština Nesalce 6.43 14.000,00

67.

Idžrete Iseni Filološki fakultet Priština Nesalce 6.30 14.000,00

68.

Džihad Redžepi Fak. za obraz. pravn. i ekonom. Novi Sad-Vranje Bujanovac 6.23 14.000,00

69.

Simiha Iseni Učiteljski fakultet Priština Nesalce 6.22 14.000,00

70.

Milan Stanković Vojna akademija Grčka Bujanovac 6.20 14.000,00

71.

Sahit Rašiti Medicinski fakultet Tirana V. Trnovac 6.20 14.000,00
 

V GODINA

 

1.

Mitić Aleksandra Medicinski fakultet Beograd Bujanovac 9.00 26.000,00

2.

Aleksandra Janjić Medicinski fakultet Niš Bujanovac 8.90 21.000,00

3.

Bejčet Adžić Medicinski fakultet Priština Nesalce 7.92 16.000,00

4.

Stefan Timić Medicinski fakultet Niš Bujanovac 7.67 16.000,00

5.

Esat Hetemi Medicinski fakultet Priština Lučane 7.60 16.000,00

6.

Samire Ameti Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 7.25 16.000,00

7.

Svetozar Tašković Farmaceutski fakultet Beograd Bujanovac 7.22 16.000,00

8.

Nebojša Grujić Medicinski fakultet Niš Bujanovac 7.16 16.000,00

9.

Stefan Jovanović Medicinski fakultet Niš Bujanovac 7.15 16.000,00

10.

Arton Ajeti Medicinski fakultet Tirana Bujanovac 7.09 16.000,00

11.

Besnik Sulejmani Medicinski fakultet Tirana Nesalce 6.91 14.000,00
 

VI GODINA

 

1.

Jelena Ristić Medicinski fakultet Niš Žbevac 9.37 26.000,00

2.

Dušica Stojmenović Medicinski fakultet Beograd Žbevac 8.85 21.000,00

3.

Stefan Stošić Medicinski fakultet Niš Bujanovac 8.17 21.000,00

4.

Marija Simonović Medicinski fakultet Niš Bujanovac 7.97 16.000,00

5.

Šukrie Aljiu Medicinski fakultet Priština Letovica 7.64 16.000,00
 

APSOLVENTI

 

1.

Miloš Zlatković Elektronski fakultet Niš Bujanovac 8.80 21.000,00

2.

Marina Stojanović Fakultet bezbednosti Beograd Lopardince 8.50 21.000,00

3.

Aleksandra Stojilković Filozofski fakultet K. Mitrovica Bujanovac 8.45 21.000,00

4.

Danijela Stojilković Medicinski fakultet Kragujevac Lopardince 8.03 21.000,00

5.

Arber Ajdini Ekonomski fakultet Priština V. Trnovac 7.92 16.000,00

6.

Milica Zlatković Tehnološki fakultet Leskovac Klenike 7.87 16.000,00

7.

Teuta Salihi Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 7.85 16.000,00

8.

Aleksandar Nikolić Filozofski fakultet K. Mitrovica Bujanovac 7.79 16.000,00

9.

Igor Jovanović Elektronski fakultet Niš Ljiljance 7.66 16.000,00

10.

Ardita Salihi Medicinski fakultet Priština V. Trnovac 7.65 16.000,00

11.

Ljumnije Leka Ekonomski fakultet Priština Bujanovac 7.62 16.000,00

12.

Natalija Tašković Učiteljski fakultet Vranje Božinjevac 7.57 16.000,00

13.

Predrag Janjić Elektronski fakultet Niš Bujanovac 7.49 16.000,00

14.

Milica Veljković Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 7.41 16.000,00

15.

Aleksandra Jocić Učiteljski fakultet Vranje Sveta Petka 7.41 16.000,00

16.

Nataša Stanojković Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 7.37 16.000,00

17.

Dušan Aritonović Poljoprivredni fakultet Beograd Bujanovac 7.35 16.000,00

18.

Miloš Ilić Fak. sporta i fizičkog vaspit. Niš Bujanovac 7.30 16.000,00

19.

Marina Trajković Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Bujanovac 7.21 10.000,00

20.

Dušan Jovanović Elektronski fakultet Niš Bujanovac 7.19 16.000,00

21.

Nikola Tabaš Ekonomski fakultet Niš Bujanovac 7.11 16.000,00

22.

Arbesa Adžić Medicinski fakultet Priština Nesalce 7.10 16.000,00

23.

Katarina Ilić Beogradska poslovna škola Beograd Bujanovac 6.83 14.000,00

24.

Arbnora Ljimani Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac V. Trnovac 6.71 10.000,00

25.

Predrag Stojanović Fak. sporta i fizičkog vaspit. Niš Rakovac 6.73 14.000,00

26.

Jetmir Ismaili Filološki fakultet Tetovo Nesalce 6.69 14.000,00

27.

Anđela Petronijević Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Bujanovac 6.67 10.000,00

28.

Stefan Dimitrijević Pravni fakultet K. Mitrovica Žuželjica 6.66 14.000,00

29.

Afrdita Sejdiju Ekonomski fakultet Priština Bujanovac 6.66 14.000,00

30.

Andrija Trajković Pravni fakultet Priština Bujanovac 6.58 14.000,00

31.

Branislav Ikić Fakultet za turizam Beograd Bujanovac 6.57 14.000,00

32.

Aredita Mustafi Ekonomski fakultet Priština V. Trnovac 6.55 14.000,00

33.

Olivera Janjić Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Karadnik 6.36 10.000,00

34.

Mejreme Arifi Ekonomski fakultet Priština V. Trnovac 6.35 14.000,00

35.

Hasani Fatime Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac V. Trnovac 6.21 10.000,00

36.

Ljuljeta Murati Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac V. Trnovac 6.19 10.000,00

37.

Nedžmije Aljiu Visoka škola za vaspitače Gnjil.-Bujanovac Bujanovac 6.16 10.000,00
 
 
 

I GODINA MASTER

STUDIJA

1.

Miloš Kostić Arhitektonski fakultet Beograd Bujanovac 9.31 26.000,00

2.

Arsim Hamidi Ekonomski fakultet Priština V. Trnovac 9.29 26.000,00

3.

Nevena Tomić Mašinski fakultet Niš Baraljevac 9.18 26.000,00

4.

Nikola Ničić Fakul. političkih nauka Beograd Bujanovac 8.68 21.000,00

5.

Bejhane Šabani Ekonomski fakultet Priština V. Trnovac 8.48 21.000,00

6.

Aljbuljena Veselji Ekonomski fakultet Priština Nesalce 8.33 21.000,00

7.

Aljmir Šabani Filozofski fakultet Priština Biljača 8.20 21.000,00

8.

Leotrime Hiseni Filološki fakultet Priština Bujanovac 8.13 21.000,00

9.

Liridon Maksuti Građevinski fakultet Tetovo Bujanovac 8.03 21.000,00

10.

Bojan Dončev Rudarsko-geološki fak. Beograd Bujanovac 7.89 16.000,00

11.

Milošević Dragana Fak. za pravne studije Novi Sad Rakovac 7.89 16.000,00

12.

Svetislav Mladenović Građevinski fakultet Beograd Sveta Petka 7.87 16.000,00

13.

Dragana Pavić Filozofski fakultet Niš Bujanovac 7.86 16.000,00

14.

Jelena Dodić Učiteljski fakultet Vranje Bujanovac 7.60 16.000,00

15.

Filoreta Osmani Filozofski fakultet Priština Bujanovac 7.53 16.000,00

16.

Faton Redžepi Pravni fakultet Priština Samoljica 7.41 16.000,00

17.

Nebojša Stojančov PMF Niš Bujanovac 7.41 16.000,00

18.

Arjeta Aliji Pravni fakultet Priština V. Trnovac 7.13 16.000,00

19.

Biljana Mitrović Filozofski fakultet Niš Bujanovac 7.04 16.000,00

20.

Dragan Stojanović Visoka poslovna škola Blace Lopardince 7.00 16.000,00

21.

Iljber Šaćiri Medicinski fakultet Tirana Bujanovac 6.93 14.000,00

22.

Aljbert Ahmeti DIF Tirana Nesalce 6.77 14.000,00

23.

Nafije Abazi PEP Bg.-Preševo Nesalce 6.73 14.000,00

24.

Leonora Sulejmani PEP Bg.-Preševo V. Trnovac 6.47 14.000,00

25.

Egzon Sadiku Građevinsko arhitektonski Tirana Končulj 6.45 14.000,00

26.

Kuštrim Jaiji Pravni fakultet Priština Samoljica 6.40 14.000,00

27.

Alban Arifi PEP Bg.-Preševo V. Trnovac 6.33 14.000,00
 
 

II GODINA MASTER

STUDIJA

1.

Safete Redžepi Građevinsko arhitektonski Priština Bujanovac 8.74 21.000,00

2.

Kaljtrina Adili Filološki fakultet Priština V. Trnovac 8.66 21.000,00

3.

Albulena Goga Filološki fakultet Priština V. Trnovac 8.33 21.000,00

4.

Zejnulla Redžepi Građevinsko arhitektonski Priština Bujanovac 8.25 21.000,00

5.

Aljmedine Bajrami Pravni fakultet Priština Oslare 7.50 16.000,00

6.

Suzana Sadiki Filološki fakultet Priština Čar 7.50 16.000,00

7.

Fitore Mejdiji Filološki fakultet Priština V. Trnovac 7.42 16.000,00

8.

Bljerina Sejdiji Pravni fakultet Priština Bujanovac 7.12 16.000,00

9.

Stefan Milosavljević PEP Bg.-Vranje Levosoje 7.00 16.000,00

10.

Fikret Fazliu PEP Bg.-Preševo Bujanovac 6.13 14.000,00
 

I GODINA DOKTORSKIH

AKADEMSKIH STUDIJA

1.

Sonja Arsić Ekonomski fakultet Niš Sveta Petka 10.00 26.000,00

2.

Milan Stojanović Građevinsko arhitektonski Niš Bujanovac 9.89 26.000,00

3.

Željko Stojanović Građevinsko arhitektonski Niš Bujanovac 9.52 26.000,00
 

II GODINA DOKTORSKIH

AKADEMSKIH STUDIJA

1.

Miša Tomić Mašinski fakultet Niš Baraljevac 10.00 26.000,00

 

SPISAK

 

STUDENATA KOJI SU STIPENDIJU DOBILI PO ŽALBI ZA

 

2012/2013. GODINU

PO ŽALBI

Redni

broj

Ime i prezime studenta Naziv fakulteta Sedište fakulteta Mesto stanovanja Prosek ocena Iznos stipendije za školsku 2012/2013 Potpis i broj lične karte

 

    I GODINA        

1.

Aljmedina Abazi Ekonomski fakultet Sub.-Bujanovac Bujanovac 4.53 10.000,00
  II GODINA

2.

Nevzadi Škelćim Filozofski fakultet Tetovo V. Trnovac 6.65 14.000,00

3.

Mirvete Mustafa Filozofski fakultet Tetovo Letovica 7.42 16.000,00
  I MASTER

3.

Ljemane Mustafa Pravni fakultet Tetovo Letovica 8.83 21.000,00
  I DOKTOR

4.

Mead Osmani Fakultet Orijentalistike Turska V. Trnovac 6.00 14.000,00

 

 

 

 

Predsednik komisije

za dodelu studentskih stipendija

                                                                                                                                                                              Arber Pajaziti

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch