Home » Lajme » Capello e Wenger në ”luftë”

Capello e Wenger në ”luftë”

Capello është futur në luftë me Wengeri sepse ai e dëshiron Wilshere në detyrë.

Wenger ka deklaruar se ylli i skuadrës nuk ishte i gatshëm të paraqitej dhe insiton se nuk do e lejojë atë por Capello e dëshiron me çdo kusht pothuajse lojtarin e tij më të preferuar.

Tani mbetet të shihet se do dorëzohet për këtë çështje,Arsenal apo Anglia.

Check out these videos, www.writemyessay4me.org/ and see if any of the techniques could apply to your teaching style and classroom

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch