Home » Lajme » Chicharito, Carrick dhe Rafael mungojnë kundër Cityt

Chicharito, Carrick dhe Rafael mungojnë kundër Cityt

Chicharito, Carrick dhe Rafael mund të mungojnë kundër Cityt të dielën për kupën që do zhvillohet në Wembley.

Ferguson deklaroi se Chicahrito do mungojë edhe dy ose tre javë kurse për Carrick dhe Rafael tha se ata nuk do luajnë por do kthehen shumë shpejt.

Kurse sa i përket lojës Fergie tha:”Ne nuk do ndryshojmë aspak takitën e as lojën tonë”.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch