Home » Lajme » David de Gea në Mançester

David de Gea në Mançester

David de Gea është pranë kompletimit të transferimit të tij te Manchester Unitedi, ku ka shkuar për të bërë ekzaminimet mjekësore.

Portieri i Atletico Madridit do ta zëvendësojë Edwin van der Sarin që u pensionua, ndërsa Djajtë e Kuq do të paguajnë 20.5 milionë euro.

20-vjeçari të hënën ka arritur në Mançester për të për të bërë ekzaminimet mjekësore, dhe më pas pritet ta nënshkruajë kontratën.

A stanford psychiatrist told the times that the hyper-local nature of the application adds a new layer spying.ninja/ of anxiety, reality and danger to threats and bullying attacks

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress