Home » Lajme, Vendore » “Donacionet e Kosovës për Luginën do të kalojnë përmes Gjilanit”

“Donacionet e Kosovës për Luginën do të kalojnë përmes Gjilanit”

Në Luginën e Preshevës sot qëndroi për vizitë zyrtare, kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri. Udhëheqësit e Preshevës dhe Bujanovcit, Haziri u premtoi se  Donacionet e Kosovës për Luginën do të kalojnë përmes Gjilanit.

/RTV21/

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch