Home » Lajme » E pabesueshme: Levante kushton më pak se rroga javore e Messit dhe Ronaldos

E pabesueshme: Levante kushton më pak se rroga javore e Messit dhe Ronaldos

Levante është një klub që është krijuar nga lojtarët e huazuar, transferët e lira dhe lojtarët e rinjë që janë fituar nga klubi.

Sidoqoftë kjo gjë nuk e ndalon atë që të garojë me dy klubet më të mëdha pothuajse në botë, Barcelonën dhe Real Madridin pasi klubi me bazë në Valencia është në vendin e parë në tabelën e klasifikimit.

“Fansat më kritikojnë mua, pasi jam i bukur, i pasur dhe futbollist i shkëlqyer”, ka thënë Ronaldo pas ndeshje me Dinamo Zagrebin.

Katër ditë më vonë Ronaldo u prit në Levante me një baner ku lexonte: “Je i varfër, i shëmtuar dhe një mbeturinë… ne jemi Levante”.

Lojtarët e Levantes që kanë luajtur kundër Realit në këtë sezon:

Munua- Falas

Nano- Falas

Ballesteros- Falas

Juanfran- Falas

Javi Venta- Falas

Iborra- Falas

Torres- Falas

Kone- Falas

Barkero- Falas

Juanlu- Falas

Valdo- Falas

74′ R.Suarez- Falas

73′ Aranda- Falas

87′ Pallardo- 200 mijë euro

In middle school math, students can explore percents and https://pro-essay-writer.com/ decimals by practicing comparison-shopping with local advertisements

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress