Home » Lajme » Eto’o zyrtarizohet nesër në Anzhi

Eto’o zyrtarizohet nesër në Anzhi

Nesër në mëngjes gjithçka do të jetë zyrtare dhe Inter do të humbasë një prej lojtarëve kyçë, Samuel Eto’o. Agjenti i FIFA-s Peppino Tirri ka dhënë konfirmimin se marrëveshja me Anzhin do të kryhet nesër.

Të dyja klubet janë takaur sot pasdite për të finalizuar detajet e marrëveshjes. Transferimi do të kushtojë 30 milionë Euro.

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress