Home » Sport » Euro 2012:Nesër ndeshjet e barazhit

Euro 2012:Nesër ndeshjet e barazhit

Kualifikimet për Euro 2012 do zhvillohen nesër por vetëm ndeshjet e mbetura (të barazhit).

Loja më interesante pritet të jetë mes Bosnjës dhe Portugalisë por edhe ajo mes Turqisë dhe Kroacisë.

20:00 Bosnia Herzegovina-Portugal
20:05 Turkey-Croatia
20:15 Czech Republic-Montenegro
20:45 Estonia-Republika e Irlandës ky do jetë edhe orari i ndeshjeve që do zhvillohen nesër./lajmesport.com

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch