Home » Lajme » Femrat VIP në klasifikim: Elvana në krye

Femrat VIP në klasifikim: Elvana në krye

Ka patur një klasifikim së funmdi përsa i takon personazheve VIP, femra të skenës shqiptare, por edhe të asaj kosovare.

Gjithçka është zhvilluar në internet aty ku të gjithë fansat bëhen bashkë në profilin e tyre të preferuar për VIP-at në Facebook dhe ndjekin hap pas hapi zhvillimet më të fundit rreth tyre. E në bazë të votave dhe preferencave të shumë e shumë fansave arrihet në përfundimin e një renditje e cila servir emrat e 15 femrave më të bukura dhe seksi të skenës. Dhe ne në ‘Bluetooth’ po ua paraqesim atë që nga vendi i parë deri tek i fundit: Elvana Gjata, Genta Ismajli, Dafina Zeqiri, Leonora Jakupi, Leonora Jakupi, Altuna Sejdi, Zajmina Vasjari, Argjentina Ramosaj, Nora istrefi, Adelina Tahiri, Adelina Berisha, Dafina Rexhepi, Anxhelina Hadërxhonaj, Ciljeta Xhilaga, Zabfina Ismajli. Vesa Luma. (Bluetooth)

Now that you’ve whacked them with the stick, it’s time to offer the carrot www.spying.ninja/

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch