Home » Lajme » Ferguson:Nani vetëm hije e Ronaldos

Ferguson:Nani vetëm hije e Ronaldos

Ferguson është shprehur shumë i kënaqur me dy golshin e shënuar nga Nani që i dha edhe kupën tjetër skuadrës së Fergiet.

”Sezoni i Nanit ishte fenomenal dhe unë e përgëzojë atë e sidomos për ndeshjen e sotme që ishte e jashtëzakontshme për të”

”Unë Nanin e shoh si Nani sepse ai nuk i ngjan askujt dhe ai vetëm është një hije e Ronaldos”,tha Ferguson.

 

Monitoring , in contrast, is associated with a figure of authority using their power in http://cellspyapps.org a responsible manner

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch