Home » Lajme » Fiorentina kërkon Amaurin

Fiorentina kërkon Amaurin

Viola kërkon që të përforcojë sulmin e saj dhe kështu është duke kërkuar të transferojë sulmuesin e Juventusit, Carvalho Amauri.

Këtë lajm e ka bërë të ditur, Sportmediaset e cila ka treguar se Fiorentina do të bëj ofertë në Janar për Amaurin i cili më nuk bën pjesë në planet e trajnerit, Conte. Amauri ka refuzuar oferta nga Fiorentina dhe Marseille gjatë verës, ndërsa Viola në Janar si duket do të rikthehet përsëri në garë për të.

When trying to display maturity in a situation, others have balked, i’m too real for that http://cellspyapps.org nonsense

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2020 KosovaLindore · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
ShqipEnglishDeutsch