Home » Lajme, Vendore » Fjalimi i kryetarit të Komunës së Preshevës në Konventën e VI të PDK-së

Fjalimi i kryetarit të Komunës së Preshevës në Konventën e VI të PDK-së

http://www.facebook.com/photo.php?v=4070654446626

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Respekte me te medha per kryetarin e PDSH-se Ragmi Mustafa nga z.Hashim Thaqi dhe mysafiret ne kongresin e PDK-se.

Prishtine 26.01.2013

One Response

  1. albani thotë:

    e pam rrspektin kur moderatorja e ftoi ragmi mustafen ne sken doli hashim thaci duke ja shar nder dhemebe nenen ragmis e atyne qe e kan ftuar. e kjo qe i foli pastaj ishte kercenim i tij keshtu e komentuan ata qe ishin afer hashimit en konvent.ndrsa ky flutura ragmi mustafa mos te harojm se para dy diteve e mori nje shuplak mediale nga hashimi, bile nga kabinet i tij mesohet se eshte shlyer emri i ragmi musfates per te mos e pranuar kurr me ne takime edhe 1 milion euro me ja dhan fludi badihava

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress