Home » Lajme » Forlan shumë pranë Interit

Forlan shumë pranë Interit

Largimi i sigurt i Samuel Eto`o bën të mundur që të vijë një sulmues tjetër në vendin e tij dhe ky është Diego Forlan i cili duket se me shumë mundësi do të zëjë vendin e Eto`o.

Pas studimit të situatës në merkato nga zikaltrit pasi mendohet të transferohej një sulmues argjentinas Lavezzi ose Tevez por çmimi i tyre është i lartë për Interin dhe kanë hequr dorë nga ato të dy.

Destinacioni më i mundshëm duket se do të jetë Diego Forlan pasi ai shumë shpejt do të vihet në merkato pasi Atletico Madridi është duke mbyllur akordin me Falcaon dhe kjo bën që Forlan të vihet në merkato.

Drejtori Sportiv i Interit, Marco Branca do të takohet sot me agjentin e Forlanit, Daniel Bolotnicoff i cili do të vendosë sot për të ardhmen e sulmuesit uruguajan.

It’s no secret that write on lined paper online there’s a high burnout rate in education

Leave a Reply

You must be Logged in to post comment.

© 2021 Kosovalindore.com · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress